Partnerzy serwisu:

Koleje Mazowieckie chcą mieć własną aplikacje do sprzedaży biletów

Michał Szymajda 03.08.2021 2,8k

Koleje Mazowieckie chcą mieć własną aplikacje do sprzedaży biletów
Fot. KM
Koleje Mazowieckie poszukują firmy informatycznej z doświadczeniem, która zajmie się budową aplikacji do zakupu biletów przewoźnika. Teraz jest to możliwe przez Skycash.
Jak czytamy w ogłoszeniu o przetargu, Koleje Mazowieckie oczekują wykonania i wdrożenia systemu informatycznego do sprzedaży biletów oraz obsługi utrzymania i integracji z istniejącymi systemami przewoźnika. Oczekuje też obsługi płatności bezgotówkowych w aplikacji oraz udzielenia KM licencji bezterminowej „na wszystkich polach eksploatacji określonych w umowie i przekazania kodów źródłowych”.

Aplikacja ma być gotowa w 5 miesięcy po podpisaniu umowy na jej wykonanie. Przetarg wygra ten, który aplikację dostarczy w najniższej cenie, ponieważ 100% wagi konkursu ofert to cena. Oferty można składać do 10 sierpnia w warszawskiej siedzibie Kolei Mazowieckich przy ul. Lubelskiej 26.

Obecnie Koleje Mazowieckie – drugi największy przewoźnik regionalny w kraju – nie posiada swojej aplikacji dedykowanej do zakupu biletów przez telefon komórkowy (taką ma np. PKP Intercity czy Polregio). Przy pomocy smartfona można je natomiast kupić za pomocą aplikacji Skycash, która integruje wielu operatorów kolejowych. Od 2017 roku bilet w pociągach przewoźnika można kupić przy pomocy karty płatniczej. Działa też portal bilety.mazowieckie.com.pl.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony