Partnerzy serwisu:

Koleje Dolnośląskie z nowym e-sklepem. Bilet kupisz w minutę

Michał Szymajda 23.11.2022 998

Koleje Dolnośląskie z nowym e-sklepem. Bilet kupisz w minutę
Fot. Koleje Dolnośląskie
Pasażerowie Kolei Dolnośląskich zyskali nową opcję zakupu biletów. Przewoźnik uruchomił właśnie swój sklep internetowy. – To najszybsza dostępna możliwość zakupu biletu na nasze pociągi – zapewnia operator.
– Nie trzeba pobierać żadnej aplikacji, nie ma potrzeby rejestrować konta. Zakup biletu w naprawdę szerokiej ofercie, dzięki nowemu sklepowi KD, to teraz łatwo dostępna i szybka czynność. Od dziś udostępniamy pasażerom kolejny kanał sprzedaży biletów, bez konieczności stania w kolejkach, wygodnie i komfortowo – wyjaśnia Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Jak sprawdziliśmy, proces zakupu jest prosty i intuicyjny. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową Kolei Dolnośląskich: kolejedolnoslaskie.pl, a naszym oczom ukaże się to, co jest przez pasażerów najbardziej poszukiwane – duże okno z możliwością wyboru połączenia. Później zaznaczamy jedno z nich, wybieramy konkretny bilety (jeśli to bilet normalny, to wystarczy kliknąć „dalej”), wpisać swoje imię i nazwisko oraz mail i przejść do płatności. System sugeruje płatność blikiem. Nam udało się kupić bilet z Wrocławia do Legnicy w minutę już za pierwszym razem, bez znajomości poszczególnych kroków. Z pewnością można zrobić to szybciej. System jest bardzo podobny do tego, który udostępniany jest przez platformę e-podróżnik.

– Bogata oferta sklepu obejmuje również trasy międzynarodowe, przesiadkowe i Polregio (na odcinkach wspólnych z KD), a także WBS – Wspólnego Biletu Samorządowego. Dodatkowo sklep został zintegrowany z serwisem portalpasazera.pl. Podróżni korzystający z tej strony będą mogli nabyć bilety na wyszukiwane połączenia w nowym sklepie KD – napisał Bartłomiej Rodak, rzecznik KD.

– Mamy świadomość, że kupno biletu przez internet to niezwykle popularna opcja, a nasi pasażerowie chętnie z niej korzystają. W październiku Koleje Dolnośląskie uzyskały aż 44 proc. swoich utargów dzięki sprzedaży przez internet. Sieć stała się naszym najważniejszym kanałem, wyprzedziła sprzedaż w kasach i na pokładach pociągów. Niektórych jednak zniechęca konieczność instalowania aplikacji i logowania. Sklep KD to odpowiedź na potrzeby podróżnych, którzy chcą maksymalnie uproszczonej procedury kupowania biletów – mówi Bartosz Jungiewicz, Dyrektor ds. Handlowych Kolei Dolnośląskich.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony