Partnerzy serwisu:

Koleje Dolnośląskie rozdają darmowe maseczki do biletów

inf. pras. oprac. jm 20.04.2020 138

Koleje Dolnośląskie rozdają darmowe maseczki do biletów
fot. KD
Wszyscy pasażerowie kupujący miesięczny bilet sieciowy będą otrzymywać zestaw 20 maseczek ochronnych. Nowa oferta Kolei Dolnośląskich nazywa się „Bezpieczni z KD”.
Od poniedziałku, 20 kwietnia do każdego nowo kupowanego biletu sieciowego dolnośląski przewoźnik będzie dodawał zestaw 20 jednorazowych maseczek ochronnych. Bilety będą dostępne w specjalnej, promocyjnej cenie 249 zł za bilet normalny.  – Zależy nam na bezpieczeństwie pracowników i pasażerów. „Bezpieczni z KD” jest kontynuacją działań ograniczających rozprzestrzenianie się epidemii, które podejmujemy w ostatnich tygodniach. Dołączenie 20 maseczek pozwoli podróżnym na bezpieczne dojazdy do pracy – powiedział Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich cytowany w komunikacie. 

Już wcześniej Koleje Dolnośląskie wyposażyły swoich pracowników w indywidualne zestawy maseczek i rękawiczek. Drużyny konduktorskie posiadały również maseczki, które udostępniały pasażerom wskazującym objawy chorobowe – pisze przewoźnik. 

Bilet sieciowy pozwala na podróżowanie wszystkimi pociągami Kolei Dolnośląskich, nie jest ograniczony do jednej, wybranej trasy. Bilet będzie dostępny w ofercie promocyjnej w cenie 249 zł, taryfa będzie obejmować również wszystkie ulgi ustawowe. Bilety wraz z maseczkami można nabywać w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony