Partnerzy serwisu:

Kolejarze, liczymy na Was! Pomożmy Judycie

inf. pras. 03.06.2020 11,6k

Kolejarze, liczymy na Was! Pomożmy Judycie
fot. Fundacja Grupy PKP
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc Judycie, która ma 21 lat, jest studentką II roku Politechniki Śląskiej na kierunku Transport Kolejowy i pochodzi z rodziny kolejarskiej. Tata Judyty jest pracownikiem spółki PKP Cargo – czwarte z kolei pokolenie, które związało się zawodowo z koleją! Judyta z początkiem roku uległa ciężkiemu wypadkowi. Teraz potrzebuje 65 tys. zł na zakup protez i rehabilitację. Pomóżmy jej w zdobyciu funduszy na leczenie!
Judyta od zawsze chciała pracować na kolei. Jest miłośnikiem kolei oraz studentką II roku kierunku Transport Kolejowy na Politechnice Śląskiej. W dążeniu do realizacji planów związanych z karierą zawodową przeszkodził wypadek, w wyniku którego amputowano jej obie kończyny dolne na wysokości podudzia. Koszt obu protez bez kosztów rehabilitacji wynosi 65 tysięcy złotych.

Judytę oraz jej rodziców koszty obu protez przerastają, a pomogłyby one w jakimś stopniu powrócić do życia, jakie Judyta prowadziła przed wypadkiem. Wcześniej bardzo lubiła podróżować koleją i zwiedzać nowe miejsca. Jej ulubionym zajęciem w domu jest gotowanie i pieczenie ciast, co jest bardzo utrudnione przy poruszaniu się na wózku inwalidzkim. Co więcej, Judyta bardzo chciałaby móc też znów pomagać swojemu niepełnosprawnemu wujkowi, który mieszka razem z nią i jej rodziną.

Koleżanki i Koledzy, zwracamy się o pomoc i wsparcie finansowe dla Judyty. Jak można pomóc?

Prosimy o dokonanie wpłat na konto Fundacji Grupy PKP: 92 1320 0019 1649 3010 2000 0005, wpisując w treść przelewu: darowizna na cele statutowe – dla Judyty. Zbiórka będzie prowadzona do 30 czerwca. Liczy się każda złotówka, za którą z góry bardzo dziękujemy! Nie zostawiajmy naszego kolegi i jego córki samych w takiej sytuacji!
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony