Partnerzy serwisu:

Kolej w strategii rozwoju transportu w Polsce

TOR Konferencje 18.10.2018 1

Kolej w strategii rozwoju transportu w Polsce
fot. PKP PLK
O tym, jak polska kolej prezentuje się na tle innych państw europejskich i czy transport szynowy stanie się beneficjentem promowania rozwiązań pro-ekologicznych, rozmawiać będą uczestnicy pierwszej debaty plenarnej podczas VIII Kongresu Kolejowego. Kongres odbędzie się 7 listopada w Warszawie.
W debacie „Kolej w strategii rozwoju transportu w Polsce” wezmą udział m.in.: Adrian Furgalski, Przewodniczący Railway Bussines Forum; Przemysław Gorgol, p.o Dyrektora Centrum Unijnych Projektów Transportowych; Krzysztof Mamiński, Prezes Zarządu PKP S.A.; Ireneusz Merchel, Prezes Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.; Artur Popko, Dyrektor Budownictwa Infrastrukturalnego i Członek Zarządu Budimex SA; Marita Szustak, Przewodnicząca Izby Gospodarczej Transportu Lądowego oraz Bogdan Rzońca, Poseł na Sejm RP i Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury. Debatę poprowadzi dziennikarz Programu III Polskiego Radia Patrycjusz Wyżga.

Kongres Kolejowy to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży transportu szynowego, organizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR.

Wszystkie poprzednie edycje Kongresu miały ogromne znaczenie dla branży transportu kolejowego w naszym kraju oraz były jedyną tak szeroką platformą dyskusji poświęconej polskiemu kolejnictwu. W zeszłorocznej edycji udział w dyskusjach wzięło ponad 600 osób ze świata polityki, samorządu, nauki, biznesu i przemysłu. W 2018 roku po raz kolejny rozmawiać będą przedstawiciele branż i sektorów, z którymi kolej jest współzależna i funkcjonalnie powiązana.

Serdecznie zapraszamy. Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie kongreskolejowy.pl


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony