Partnerzy serwisu:

Knorr-Bremse: Systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych

materiał partnera 03.07.2018 0

Knorr-Bremse: Systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych
fot. Knorr-Bremse
Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. jest lokalnym oddziałem Knorr-Bremse Rail Vehicle Systems GmbH
Knorr-Bremse Rail Vehicle Systems GmbH od ponad 110 lat jest wiodącym producentem systemów hamulcowych oraz systemów pokładowych dla pojazdów szynowych. Działa na rynku polskim od 1999 roku, posiadając na nim mocną i ugruntowaną pozycję.

Knorr-Bremse to wiodący producent systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych, ze sprzedażą w kwocie ponad 6 Mld EUR w roku 2017. W 30 krajach 28.000 pracowników rozwija, produkuje i serwisuje systemy hamulcowe, systemy drzwiowe, systemy sterowania oraz zasilania, systemy klimatyzacji i wspomagania jazdy, a także układy sterujące i układy napędowe oraz systemy sterowania przekładnią. Od 1905 roku, dzięki oferowanym produktom Knorr-Bremse, jako lider w zakresie technologii, wpływa na poprawę bezpieczeństwa w ruchu kolejowym. Każdego dnia, ponad miliard osób powierza swoje zaufanie systemom produkcji Knorr-Bremse.

Produkty i usługi:

Knorr-Bremse dostarcza systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych, jak również systemy drzwiowe, urządzenia klimatyzacyjne, osprzęt elektryczny, przetwornice statyczne, systemy sterowania całopociągowego, wycieraczki, itd. Produkty, oferowane przez Grupę Knorr-Bremse, znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak również w modernizowanych pojazdach szynowych. Knorr-Bremse zapewnia także części zamienne oraz wykonuje naprawy i przeglądy wszystkich dostarczanych urządzeń we własnych specjalistycznych centrach serwisowych. Do wszystkich dostarczanych urządzeń Knorr-Bremse oferuje szeroki zakres usług, obejmujących między innymi wsparcie techniczne i szkolenia. W ramach Akademii Szkoleń dostępna jest bogata oferta szkoleń dedykowanych oraz otwartych.

Więcej informacji na temat naszej Firmy znajdziecie Państwo na naszej stronie www.knorr-bremse.pl
Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

Podziel się ze znajomymi:
 
 
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony