Partnerzy serwisu:

KMŁ testują 14WE z udziałem pasażerów i proszą o opinie

inf. prasowa 05.09.2017 1,9k

KMŁ testują 14WE z udziałem pasażerów i proszą o opinie
Fot. Koleje Małopolskie
Małopolski przewoźnik poinformował, że od 2 września , w ramach testów, na trasy wraz z pasażerami, wyruszyły elektryczne zespoły trakcyjne 14WE. Pociągi kursują rano i wieczorem na trasach do Tranowa i Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Teraz przewoźnik czeka na uwagi podróżnych.
Jak podają Koleje Małopolskie, testy potrwają do 14 października. W związku z tym, że przejazdy są testowe, to pasażerowie proszeni są o przesyłanie opinii na adres: km@malopolskiekoleje.com.pl. W nagłówku wiadomości należy napisać: „testowanie pociągu”.

Koleje Małopolskie we współpracy z Industrial Division rozpoczęły próby eksploatacyjne elektrycznych zespołów trakcyjnych 14WE najpierw bez pasażerów, a obecnie z udziałem podróżnych. Pojazdy te w ostatnim czasie przeszły modernizację w trakcie której zostały wyposażone m.in. w system dynamicznej informacji pasażerskiej, klimatyzację oraz monitoring przestrzeni pasażerskiej. Posiadają również udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – pochylnie ułatwiające wsiadanie i wysiadanie ze składu oraz przystosowaną toaletę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony