Partnerzy serwisu:

KM: Przerwy w kursowaniu pociągów w związku z pracami torowymi

inf. prasowa 10.11.2016 196

KM: Przerwy w kursowaniu pociągów w związku z pracami torowymi
fot. Martyn Janduła
W związku z dodatkowymi pracami utrzymaniowymi infrastruktury kolejowej, w dniach od 14 listopada do 5 grudnia na wybranych odcinkach nie będą kursowały pociągi Kolei Mazowieckich. W zamian zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.
Przerwa w kursowaniu pociągów dotyczyć będzie trzech linii. W związku z utrudnieniami pasażerowie będą musieli korzystać w tym czasie z komunikacji zastępczej.

Tłuszcz – Ostrołęka

Na linii nr R61 Tłuszcz – Ostrołęka pierwsze zawieszenie ruchu nastąpi na odcinku Wyszków – Mostówka od 19 listopada od godz. 7:30 do 21 listopada do godz. 7:30. W tym miejscu naprawiany będzie przejazd kolejowy.

Również od 26 listopada od godz. 8:00 do 28 listopada do godz. 8:00 na odcinku Pasieki – Ostrołęka zawieszony zostanie ruch w związku z naprawą przejazdu kolejowego.

Warszawa – Radom

Zawieszone zostaną pociągi na trasie nr R8 z Warszawy do Radomia. Pierwsza przerwa nastąpi od 2 grudnia godz. 20:00 do 5 grudnia godz. 3:00 na odcinku Ustanówek – Czachówek Południowy. Powodem utrudnień jest montaż na stacji Czachówek Południowy nowych elementów infrastruktury kolejowej.

Krótkie zamknięcie planowane jest także 9 grudnia od godz. 17:40 do godz. 3:40 dnia następnego na odcinku Piaseczno – Chynów z powodu dalszej przebudowy stacji Czachówek Południowy.

Warszawa – Dęblin

Na linii nr R7 Warszawa – Dęblin od 14 do 30 listopada w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach 23:50 – 4:00 dnia następnego na odcinku Celestynów – Pilawa z powodu usuwania usterek również wystąpią przerwy w kursowaniu pociągów. W związku z tym pociąg nr 19567 relacji Warszawa Zachodnia – Pilawa skończy bieg na stacji Celestynów.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów oraz autobusów komunikacji zastępczej został zamieszczony na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Tabele rozkładów jazdy”.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony