Partnerzy serwisu:

KM: Nowe możliwości z biletem przez smartfon

Martyn Janduła 05.10.2016 203

KM: Nowe możliwości z biletem przez smartfon
Fot. Koleje Mazowieckie
Koleje Mazowieckie chwalą się nowymi możliwościami oferty zakupów biletów przez telefon komórkowy. Mowa tutaj o aplikacji SkyCash, która pozwoli na większą ingerencję w zakupione już bilety Kolei Mazowieckich. Do tej pory można było kupować bilety, a od października można je już także zwracać.
Dotychczas za pomocą aplikacji SkyCash możliwy był zakup biletów wg taryfy normalnej oraz ulgowej: strefowych, dobowych imiennych, ofert specjalnych obowiązujących na odcinkach: Warszawa Zachodnia – Otwock oraz Warszawa Włochy – Warszawa Rembertów, a także Biletu Lotniskowego, na pociąg „Słoneczny” i „Dragon”, oraz biletów relacyjnych na linię Warszawa – Skierniewice.

Od października oferta biletów Kolei Mazowieckich funkcjonuje w rozszerzonej wersji. Teraz możliwe jest także uzyskanie informacji o najkorzystniejszych ofertach i zakupie najtańszego biletu dla wybranej przez użytkownika relacji. Oprócz tego wprowadzona została także możliwość zwrotu za całkowicie niewykorzystany bilet zakupiony za pośrednictwem aplikacji.

System płatności za bilet przez telefon komórkowy pozwala na wykonywanie wszystkich czynności związanych z jego zakupem przez całą dobę i z dowolnego miejsca. Aby móc kupować bilety za pomocą SkyCash, należy zainstalować w komórce aplikację mobilną, dokonać rejestracji w systemie i zasilić ją środkami pieniężnymi. Możliwa jest także inna forma płatności za bilety, jak np. bezpośrednia zapłata z podłączonej do konta karty płatniczej (debetowej lub kredytowej).

– Wymagania naszych podróżnych zobowiązują nas do ciągłej pracy nad jakością usług, które świadczymy. Dotyczy to zarówno parku taborowego, ale też innych aspektów, wpływających
za zadowolenie naszych podróżnych. Chcemy iść z duchem czasu, a to wymaga dostosowania się
do oczekiwań klientów. Poszerzenie opcji związanej z zakupem biletu przez telefon jest podyktowane właśnie chęcią zaspokojenia tych oczekiwań – mówi Dariusz Grajda, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Za pośrednictwem aplikacji SkyCash można kupić bilety jednorazowe, strefowe czasowe, dobowe, 3-dniowe, jednorazowe wg ofert specjalnych, na pociąg „Dragon” i „Słoneczny” oraz na wszystkie relacje obsługiwane przez Koleje Mazowieckie.

– Koleje Mazowieckie to pierwszy przewoźnik kolejowy, którego bilety pojawiły się w naszej aplikacji. W wersji mobilnej można je kupować już od 2011 r. – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. – Jesteśmy przekonani, że podróżni docenią wprowadzone nowości, dzięki którym zakup biletów, jak i samo planowanie podróży, staną się znacznie wygodniejsze – dodaje.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony