Partnerzy serwisu:

Klient nasz Pan: PKP IC podstawiło ciężarówkę na rowery

Jakub Madrjas 22.08.2016 427

Klient nasz Pan: PKP IC podstawiło ciężarówkę na rowery
Fot. PKP Intercity
PKP Intercity po raz pierwszy podstawiło w ramach komunikacji zastępczej ciężarówkę. Oczywiście, oprócz tradycyjnego autobusu.
Jak poinformował nas Czytelnik, w sobotę 20 sierpnia PKP Intercity podstawiło ciężarówkę dla rowerów w ramach komunikacji zastępczej. Jak wynikało z opisu, chodziło o komunikację za pociąg IC Antares na odcinku Rzeszów – Zamość. Informację potwierdziło biuro prasowe przewoźnika.

– Tak, to prawda. Pociągiem IC Antares podróżowała większa grupa rowerzystów, która wystąpiła z prośbą o dołączenie dodatkowego wagonu rowerowego. Ze względu na obowiązującą komunikację autobusową, zdecydowaliśmy się przewieźć rowery samochodem ciężarowym – dowiedzieliśmy się u PKP Intercity.

Jak potwierdza biuro prasowe, takie rozwiązanie zostało zastosowane po raz pierwszy – warto więc pochwalić przewoźnika za umiejętność przewidywania. Trzeba też jednak zauważyć, że o komunikacji zastępczej nie dowiemy się ze strony PKP Intercity (została wprowadzona z powodu awarii lokomotywy Gama).

Sierpień jest dobrym miesiącem dla rowerzystów podróżujących koleją. Przewoźnicy wprowadzili dla nich wiele nowych ofert. Piszemy o nich w tym miejscu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony