Partnerzy serwisu:

Karnowski: Dbaliśmy o to, żeby proces prywatyzacji PKL był transparentny

Rynek Kolejowy 06.09.2013 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
 
Komentarze:
2013-09-06 14:45:56 Autor: szczur
---.net.stream.pl
Karnowski - jeden z wielu "specjalistów" postawionych przez Tuska i Platformę na wysokim stołku po to, aby zamieniał w g... wszystko, czego się dotknie. Taka odwrotność króla Midasa.
Bardzo trafny wydal mi się pewien komentarz na temat grupy trzymającej rządy, zwanej Platformą Obywatelską. Cytuję w całości:

„moim zadaniem jest nie dopuścić do tego, żeby Jarosław Kaczyński w Polsce kiedykolwiek rządził”
Nie rozumiem zdziwienia tym oświadczeniem; przecież to jedne z nielicznych słów prawdy jakie wypłynęły z ust Tuska. Czytałem gdzieś parę lat temu, że Platforma Obywatelska została założona przez postPRL-owskie służby specjalne właśnie po to by nie dopuścić do władzy środowisk mających ochotę uzdrowić Polskę. PO miała robić za nowoczesną, europejską partię prężnej, młodej klasy średniej, dla której alternatywą miał być budzący grozę katotalibański ponury mrok terroru moherowych beretów. Chodzi tylko o utrzymanie status quo układu z Magdalenki i interesów "baronów" III RP obrosłych tłuszczem ze "sprywatyzowanych" dóbr wypracowanych w czasach PRL przez naszych rodziców i dziadów. To do tego (między innymi) Platforma wraz ze Słońcem Peru została powołana do życia.
2013-09-06 15:20:03 Autor: Kobat
---.tktelekom.pl
Cytat:
" Chyba nikt nie oczekiwał, że miasto Zakopane będzie w stanie wygenerować 200 mln zł gotówki, żeby kupić spółkę – stwierdził prezes PKP SA. Podkreślił również, że w umowie sprzedaż są takie zabezpieczenia, zgodnie z którymi jeżeli fundusz Mid Europa Partners będzie chciał kiedyś sprzedać spółkę Polskie Koleje Górskie, to Zakopane będzie miało możliwość pierwokupu."
Wniosek:
Chyba nikt się nie spodziewa, że miasto zakopane będzie miało 200 milionów złotych gotówki, wtedy kiedy Mid Europa Partners będzie chciał kiedyś sprzedać spółkę Polskie Koleje Górskie. ;)
2013-09-06 22:07:20 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
O ile Zakopane kiedyś może i wykupi część udziałów od głównego inwestora Europa Partners, to już Zawoja czy Korbielów... o nie wiem. Za co?
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony