Partnerzy serwisu:

Józef Michalik w zarządzie Newagu

Jakub Madrjas 01.03.2016 789

Józef Michalik w zarządzie Newagu
Józef Michalik, nowy członek zarządu NewaguFot. Newag
Doszło do zmiany w składzie zarządu giełdowej spółki Newag. Jej wiceprezesem został dotychczasowy dyrektor marketingu Józef Michalik. Zastąpił w zarządzie Macieja Duczyńskiego.
Wczoraj (29 lutego) wiceprezes Newagu Maciej Duczyński złożył rezygnację z powodów osobistych. Rada Nadzorcza powołała w jego miejsce Józefa Michalika.

Mgr inż. Józef Michalik to z wykształcenia elektronik, absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął we wrześniu 1989 r. w firmie Optimus w dziale technicznym na stanowisku dyrektora technicznego. Od roku 1994 wiceprezes zarządu ds. technicznych. Pracę w Optimus zakończył na stanowisku dyrektora IT w roku 2001. Od września 2001 do czerwca 2003 był zatrudniony w TTI Inventel S.A. na stanowisku dyrektora sprzedaży. W latach 2003-2005 zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego Unicard. Następnie zatrudniony był w Zakładach Automatyki Polna na stanowisku członka zarządu, dyrektora marketingu i sprzedaży. Od sierpnia 2009 roku zatrudniony w Newagu na stanowisku dyrektora marketingu.

Poprzednie zmiany w zarządzie giełdowej spółki miały miejsce w czerwcu ubiegłego roku. Wówczas po zakończeniu kadencji z ubiegania się o kolejną zrezygnował z przyczyn osobistych członek zarządu Wiesław Piwowar. Wtedy też uchwałą Rady Nad­zor­czej spółki powo­łano zarząd kolej­nej kaden­cji. W jego skład weszli dotychczasowi członkowie: Zbi­gniew Konie­czek – pre­zes zarządu, dyrek­tor naczelny, Bog­dan Borek – wice­pre­zes zarządu, dyrek­tor finan­sowy, Bar­tosz Krze­miń­ski – wice­pre­zes zarządu, dyrek­tor ds. pro­duk­cji i ope­ra­cji, Maciej Duczyń­ski – wice­pre­zes zarządu, dyrektor ds. mar­ke­tingu i roz­woju.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony