Partnerzy serwisu:

Pracownicy Kolei Śląskich rozwijają akcję #jezdzimydlaWas

inf. pras. 20.04.2020 638

Pracownicy Kolei Śląskich rozwijają akcję #jezdzimydlaWas
Fot. Koleje Śląskie
Pracownicy Kolei Śląskich kontynuują akcję #jezdzimydlaWas. 
Jeszcze przed świętami wielkanocnymi przewoźnik zainicjował akcję #jezdzimydlaWas. Pokazał w niej cichych bohaterów, z których jak podkreśla jest bardzo dumny. To dzięki nim nawet w dobie zagrożenia epidemicznego może zapewniać podróżnym bezpieczny transport. - Akcja została szczególnie ciepło odebrana w mediach społecznościowych. Na Facebooku zostaliśmy zasypani pozytywnymi reakcjami i komentarzami - piszą KŚ.

Tak sympatyczny odbiór pociągnął za sobą kolejną odsłonę akcji #jezdzimydlaWas. - Jeden z naszych pracowników stworzył teraz nakładkę na zdjęcie profilowe Fecebooka. Inni spontanicznie zaczęli używać jej również na swoich profilach i identyfikować się z akcją. Tym samym grupa pracowników, która bierze udział w #jezdzimydlaWas systematycznie się powiększa. To zresztą nie jedyna spontaniczna inicjatywa naszych pracowników, by przypomnieć chociażby fakt naszej produkcji przyłbic dla szpitali - podkreśla przewoźnik, zachęcając do odwiedzania profilu na Facebooku i poznawania pracowników.

W dalszym ciągu prosi też o wyrozumiałość dla drużyn pociągowych. - Szczególnie teraz w tym trudnym czasie, który również dla nich jest czasem wytężonej służby. Jednocześnie prosimy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przypominamy, że bilety na nasze pociągi można kupić online, a w pociągach należy zachowywać odstęp od innych podróżnych - czytamy.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony