Partnerzy serwisu:

Jest zwycięzca przetargu na wymianę sieci na linii nr 22

Jakub Madrjas 07.10.2021 3,9k

Jest zwycięzca przetargu na wymianę sieci na linii nr 22
Fot. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
PKP Polskie Linie Kolejowe rozstrzygnęły przetarg na wymianę sieci trakcyjne na odcinkach Przysucha – Wolanów i Radom Krychnowice – Radom.
PKP PLK wymienia etapami sieć trakcyjną w ramach projektu dla linii nr 22 i 25. W ubiegłym roku wymieniono sieć na odcinku Radzice – Drzewica. Niedawno informowaliśmy o remoncie sieci trakcyjnej na części odcinka Drzewica – Przysucha na linii nr 22 oraz pomiędzy Skrzynkami a Tomaszowem Mazowieckim na linii nr 25.

Teraz rozstrzygnięto kolejne postępowanie w tej sprawie, na roboty które obejmą fragment o łącznej długości ok. 40 km; będą one prowadzone nad jednym torem na odcinkach: Przysucha – Wolanów, Radom Krychnowice – Radom oraz na stacjach: Radzice, Przysucha i Radom Krychnowice.

Zwycięzcą przetargu zostało konsorcjum Trakcja System i Track Tec Construction, które zaoferowały cenę brutto 36 331 733,57 złotych. Cena była jedynym kryterium; łącznie złożono 11 ofert a jedna, z Trakcji SA została odrzucona. Konkurentom przysługuje jeszcze prawo do odwołań. 


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony