Partnerzy serwisu:

Jest przetarg na informację pasażerską dla Rzeszowa Głównego i Zachodniego

inf. pras 29.03.2021 1,1k

Jest przetarg na informację pasażerską dla Rzeszowa Głównego i Zachodniego
Fot. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na budowę systemu informacji pasażerskiej na stacji Rzeszów Główny i przystanku Rzeszów Zachodni. 
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na projekt, dostawę i instalację systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego na stacji Rzeszów Główny i przystanku Rzeszów Zachodni. Pełne wykorzystanie nowych systemów planowane jest w 2022 roku - podaje inwestor.

System informacji na peronach i w przejściu ma obejmować ponad 30 wyświetlaczy, nowe nagłośnienie oraz infokioski z rozkładem jazdy. Inwestycje realizowane są z Krajowego Programu Kolejowego, w ramach projektu: „Poprawa stanu technicznego infrastruktury obsługi podróżnych (w tym dostosowanie do wymagań TSI PRM), Etap III Rzeszów Główny”.

– Chcemy by korzystanie z kolei było jak najbardziej komfortowe. Konsekwentnie rozszerzamy zakres informacji dla podróżnych. Również w Rzeszowie Głównym i Zachodnim będą wyświetlacze i nowe nagłośnienie. Sądzę, że takie rozwiązania zachęcą do podróży koleją jeszcze więcej osób – powiedział Ireneusz Merchel, prezes Zarządu PKP Polskich Linii Kolejowych. Stacja Rzeszów Główny dzięki modernizacji zyskała m. in. windy i schody ruchome w przebudowanym przejściu na perony, wiaty peronowe i ledowe oświetlenie. 

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony