Partnerzy serwisu:

Jest promocja na bilety okresowe Polregio

Jakub Madrjas 16.03.2023 1,4k

Jest promocja na bilety okresowe Polregio
fot. teroplan
Polregio proponuje bardzo korzystną ofertę tańszych podróży. Do końca marca kupujący bilet okresowy na www.e-podroznik.pl, zapłacą za niego o 5% taniej.
Polregio wraz z serwisem e-podróżnik.pl przygotowali dodatkowy rabat 5% dla 10000 pasażerów podczas zakupu biletu okresowego na pociągi przewoźnika na www.e-podróżnik.pl. Wystarczy w kroku Podsumowanie, wprowadzić kod rabatowy: Polregio-E-PODROZNIK. Promocja jest ważna tylko do końca marca lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów.

Jak informują spółki w komunikacie, korzystając z wyszukiwarki na www.e-podróżnik.pl można skorzystać z tych samych, co w kasie taryf lub ofert promocyjnych dostępnych wyłącznie w elektronicznych kanałach sprzedaży, a także z ulg ustawowych czy handlowych. W wersji online są dostępne różne warianty biletów okresowych: tygodniowy, miesięczny, kwartalny, każdy z nich z opcją “TAM” jak również “TAM i POWRÓT”. Płatność odbywa się w oparciu o przelew online, BLIK, kartę płatniczą i konto przedpłacone Skarbonka.

Po opłaceniu zamówienia elektroniczny bilet zostaje wysłany na podany przez podróżnego adres e-mail. W ten sposób kupujący może mieć go zawsze przy sobie na swoim smartfonie. 

- Wyszukiwanie połączeń na e-podróżnik.pl umożliwia zamówienie w jednej transakcji przejazdu z dowolną liczbą przesiadek, również obejmującego mieszane środki transportu: pociąg, autobus, przejazdy adres-adres. To daje jeszcze większą elastyczność w planowaniu podróży dla naszych użytkowników – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes właściciela www.e-podróżnik.pl, spółki Teroplan.

- Zależy nam na zwiększeniu zainteresowania biletami zakupionymi w zdalnych kanałach sprzedaży. Zakup online jest szybki i prosty, a bilet można mieć zawsze przy sobie, w swoim smartfonie. Marcowa promocja oferty Polregio na e-podróżnik.pl ma zwrócić uwagę na szybkość i bezpieczeństwo zakupów biletów online – zachęca Piotr Olszewski, Dyrektor Biura Handlowego Polregio cytowany w komunikacie. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony