Partnerzy serwisu:

Jest nowy wiceprezes PKP PLK

Jakub Madrjas 15.12.2016 34

arrow
arrow
Jest nowy wiceprezes PKP PLK
Fot. FAREN, SM42.pl
Jest nowy wiceprezes PKP PLK
Jest nowy wiceprezes PKP PLK
Rada Nadzorcza PKP Polskich Linii Kolejowych na posiedzeniu 15 grudnia 2016 r. powołała Marka Olkiewicza na wiceprezesa zarządu – dyrektora ds. eksploatacji w zarządzie PKP Polskie Linie Kolejowe.
Wyłonienie nowego członka Zarządu Spółki odbyło się na drodze postępowania kwalifikacyjnego wszczętego przez Radę Nadzorczą 18 listopada 2016r. Było to drugie postępowanie w tej sprawie. Pisaliśmy o tym w tym miejscu.

Poprzednikiem Olkiewicza na stanowisku wiceprezesa zarządu, dyrektora ds. eksploatacji PKP Polskie Linie Kolejowe był Andrzej Pawłowski. Został odwołany ze stanowiska 19 października, czyli prawie dwa miesiące temu. Pisaliśmy o tym w tym miejscu. Pawłowski w zarządzie PKP PLK był nieprzerwanie od 24 lutego 2011 r i nie podano przyczyn jego dymisji.

Marek Olkiewicz od 2008 r. był dyrektorem Zakładu Linii Kolejowych w Łodzi, a wcześniej zastępcą dyrektora ds. eksploatacyjnych. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej i Politechnice Częstochowskiej oraz MBA. Od początku drogi zawodowej związany jest z koleją.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony