Partnerzy serwisu:

Jesienna promocja na bilety Interrail

PKP Intercity 03.10.2016 237

Jesienna promocja na bilety Interrail
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Planując podróż pociągiem po Europie, warto skorzystać z jesiennej promocji biletu Interrail. Dzięki zniżce można liczyć nawet na rabat w wysokości ponad 100 euro. Promocja obejmuje zarówno opcję podróży po całej Europie, jak i po jej poszczególnych krajach. Oferta jest ważna do końca grudnia, ale z biletu można skorzystać również w przyszłym roku.
Interrail Global Pass to bilet dla miłośników zagranicznych wyjazdów. Dzięki niemu można podróżować pociągami w 30 krajach Europy, m.in. w Austrii, Belgii, Francji, Szwajcarii czy Hiszpanii, z jednym biletem. Planując zakup biletu w terminie od 1 października do końca roku, warto nabyć go przez stronę www.interrail.eu. Podróżni, którzy wybiorą tę opcję, mogą liczyć na 15% zniżki w ramach specjalnej, jesiennej promocji. W zależności od rodzaju biletu, kupujący przez Internet otrzymają rabat w wysokości od 30 do nawet ponad 100 euro.

Przejazd non stop lub z przerwami

Bilet na całą Europę (Global Pass) dostępny jest w dwóch opcjach – flexi i continuous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w ramach określonego przy zakupie terminu ważności. Pasażerowie mogą wybrać 5 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania w ciągu 15-dniowego terminu ważności albo 7, 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu miesiąca. W przypadku drugiej opcji (continuous), pasażer może podróżować bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc.

Osoby, które planują zwiedzić koleją jeden kraj mogą kupić bilet Interrail One Country Pass. Tu też można liczyć na zniżkę w wysokości 15%. Promocyjne One Country Pass można nabyć na podróże w krajach Beneluksu, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Macedonii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji i Słowenii, a także na Węgrzech. Warto pamiętać, że bilet występuje tylko w opcji flexi na podróże przez 3, 4, 6 lub 8 dni do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Teraz kupujesz, jedziesz w przyszłym roku


Kupując bilet teraz można skorzystać z niego od razu lub nawet w przyszłym roku, gdyż na zakupy przez internet obowiązuje 11 miesięczny okres przedsprzedaży. Aby otrzymać zniżkę 15%, należy nabyć bilet za pośrednictwem strony www.interrail.eu. Trafi on do nabywcy kurierem. Za taką usługę doliczana jest opłata w wysokości 15 euro. Bilet kupiony w promocji nie podlega zwrotowi lub wymianie.

Z Interrail również po Polsce

Pasażerowie, którzy kupią Interrail globalny, nie muszą nabywać dodatkowych biletów na przejazdy do i od granicy kraju, w którym mieszkają. W ramach oferty mogą skorzystać z jednorazowego przejazdu pociągiem z dowolnej stacji kolejowej w kraju zamieszkania do jego granicy. Tak samo w przypadku podróży w drugą stronę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony