Partnerzy serwisu:

Jarosław Oniszczuk: Chcemy wzbogacać etos pracy kolejarza

Redakcja 13.02.2020 37

PKP Intercity angażuje się w przygotowanie młodzieży do zawodu kolejarza. Spółka współpracuje ze szkołami i uczelniami, a najzdolniejsi uczniowie mogą liczyć na stypendia finansowane przez przewoźnika. – Chcemy, aby nasi kolejarze byli specjalistami − mówił podczas II edycji Kongresu Rozwoju Kolei Jarosław Oniszczuk, członek zarządu PKP Intercity.
− PKP Intercity rozwija się. Kolejarz to piękny zawód i z naszej strony chcemy dołożyć wszelkich starań, aby wzbogacać jego etos pracy – mówił członek zarządu PKP Intercity.

Jak zapewniał Jarosław Oniszczuk, w tej chwili jest to dobrze postrzegana profesja, a w PKP Intercity chce pracować coraz więcej osób. Mimo to, spółka podejmuje działania w kierunku uczynienia tego zawodu jeszcze bardziej poważanym.

− Jesteśmy postrzegani jako dobra, rozwojowa firma z interesującym programem szkoleń. Jesteśmy zaangażowani w pracę ze szkołami, udzielamy stypendiów ponad 100 uczniom. Chcemy kontynuować to wsparcie i nadal prowadzić współpracę ze szkołami i z uczelniami wyższymi. Zależy nam, żeby pracownicy PKP Intercity byli wysoko wyszkolonymi specjalistami w swoich branżach – dodał.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony