Partnerzy serwisu:

Jan Kotynia nowym członkiem zarządu ŁKA

inf. pras. 03.07.2019 1,7k

Jan Kotynia nowym członkiem zarządu ŁKA
Jan Kotynia od 1 lipca br. objął stanowisko członka zarządu w spółce ŁKA. Do zakresu jego kompetencji będą należały sprawy operacyjne w tym m.in. utrzymanie taboru i jego eksploatacja - poinformowała spółka.
Jan Kotynia jest związany z kolejnictwem od ponad 35 lat. Od 2013 r. zatrudniony w ŁKA sp. z o. o. na stanowiskach m.in. kierownika działu, naczelnika wydziału, kierownika pionu handlowego. Poprzednio przez wiele lat pracował w spółce PKP Przewozy Regionalne - Zakład w Łodzi, gdzie m.in. był naczelnikiem działu techniki i rozwoju, naczelnikiem działu marketingu, zastępcą dyrektora zakładu, a także w spółce PKP Intercity, gdzie był dyrektorem Zakładu Centralnego w Warszawie oraz naczelnikiem Sekcji Przewozów i Eksploatacji w Łodzi.

Jest absolwentem Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania i marketingu, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarzadzania firmą. Złożył z wynikiem pozytywnym egzamin dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa. Ukończył także podyplomowe studia w zakresie Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony