Partnerzy serwisu:

Intercity odnalazło dokumenty trenerowi Strejlauowi

Janusz Mincewicz/jm, Rynek Kolejowy 03.12.2018 26

Intercity odnalazło dokumenty trenerowi Strejlauowi
Fot. Janusz Mincewicz
Andrzej Strejlau, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji, zgubił w pociągu ważne dokumenty. Przewoźnik odnalazł zgubę w kilka godzin.
Na sobotniej promocji swojej książki w katowickim EMPIK-u Andrzej Strejlau, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji, był wyraźnie poruszony – jak wyjaśnił słuchaczom, zostawił w pociągu PKP Intercity relacji Warszawa – Gliwice saszetkę z bardzo ważnymi notatkami, w których były kontakty. – Nie bardzo sobie wyobrażam pracę bez tych notatek – martwił się powszechnie szanowany komentator piłkarski.

Jeden ze słuchaczy spotkania poinformował o zgubie PKP Intercity. Jak się okazuje, przewoźnik szybko znalazł dokumenty i już w niedzielę rano przesłał je do Warszawy, gdzie ma je odebrać trener. – To świetna informacja, bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi odnaleźć dokumenty – nie krył zadowolenia Strejlau, który zapewnia, że od wielu lat jest pasażerem PKP Intercity. – Korzystam z pociągów, które są ciche, eleganckie i szybkie, a podróż nimi jest przyjemnością, wypoczywam w nich – zachwala.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony