Partnerzy serwisu:

Innowacje IFE do systemów wejściowych

materiał partnera 05.07.2018 461

arrow
arrow
Innowacje IFE do systemów wejściowych
IFE Kematen fot. Knorr-Bremse
Innowacje IFE do systemów wejściowych
Innowacje IFE do systemów wejściowych
Innowacje IFE do systemów wejściowych
Knorr-Bremse GmbH dywizja IFE projektuje, produkuje i dystrybuuje napędzane elektrycznie systemy wejściowe do pojazdów szynowych
IFE to globalny kompleksowy dostawca drzwi przesuwnych i drzwi uchylno-przesuwnych do tramwajów i metra, a także dla kolei podmiejskich i transportu regionalnego oraz pociągów o wysokich prędkościach. W skład oferty IFE wchodzą również drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, napędy drzwi, sterowniki mikroprocesorowe, układy pomocnicze wejściowe oraz systemy detektorów. Jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i ekonomiczność sprawiają, że IFE od ponad 70 lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku. Wspólnie z producentami pojazdów i użytkownikami konsekwentnie realizuje cel, jakim jest rozwój systemów wejściowych do pojazdów szynowych i dynamizowania rynku innowacyjnymi rozwiązaniami.

Najnowsze systemy gwarantują najwyższą niezawodność

W obiekcie w Kematen/Ybbs IFE korzysta z rozbudowanego centrum testów i walidacji wraz z dużą komorą klimatyczną, pomieszczeniem pomiaru dźwięków i instalacją pneumatyczno-impulsową. Oba zakłady produkcyjne, w Czechach (Brno) i Chinach (Qingdau) oferują pełny zakres produktów i pokrywają dwa istotne obszary rynkowe. Dzięki oddziałom, które znajdują się na całym świecie, IFE oferuje klientom w Europie, Azji, Afryce, Australii i Ameryce optymalną obsługę.

Punktualność, efektywność, niezawodność i ekonomiczność w transporcie szynowym zależą od istotnego momentu: wsiadania i wysiadania pasażerów. Dlatego tak ważne są zaawansowane technologicznie systemy, jak systemy wejściowe IFE, które także przy dużej liczbie pasażerów zapewniają niezakłócony przebieg procesu. Na całym świecie każdego dnia korzysta się z ponad 600 000 systemów wejściowych IFE.

Przykład produktu E4

System wejściowy 4. generacji, odpowiedni do tramwajów i metra, a także kolei regionalnych i szybkiej kolejki miejskiej zwraca uwagę np. kompaktowym, zredukowanym designem i zaawansowaną i sprawdzoną techniką. Wszystkie komponenty systemu zostały opracowane i walidowane z ukierunkowaniem na maksymalną trwałość, a tym samym stworzono zaawansowany system, który wyznacza nowe kryteria pod względem prostoty instalacji, serwisowania i konserwacji. Mająca siedzibę w Dolnej Austrii firma łączy w tym systemie wejściowym sprawdzone od lat komponenty z rewolucyjnym napędem drzwiowym, zabezpieczającym przed zakleszczeniem stopniem przesuwnym i zmodyfikowanymi skrzydłami drzwiowymi z polepszoną izolacją dźwiękową i cieplną, a także sterownikiem drzwiowym FLEX.

Więcej informacji na stronie: www.ife-dors.com
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Knorr-Bremse
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony