Partnerzy serwisu:

Innotrans: Tabor grupy Vossloh

jm, Rynek Kolejowy 23.09.2014 245

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2014-09-23 12:51:13 Autor: Domino
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szanowny Panie Redaktorze. Citylink to Tram/Train z dopuszczeniem na tory kolei niemieckich i dopuszczeniem do ruchu w mieście po torach tramwajowych.
2014-09-23 13:18:44 Autor: Huciński...
---.dynamic.chello.pl
Transport publiczny szynowy w Niemczech, w niemieckich aglomeracjach jest szalenie ciekawy i różnorodny. Tak jak ten tramwaj dwusystemowy (na zdjęciu) w barwach "warszawskich" (przydałoby się coś takiego w naszej stolicy, przydałoby się do sąsiednich gmin coś takiego podobnego, np. jako szybki tramwaj aglomeracyjny, albo ten w miarę możliwości dwusystemowy...

Wagon kolejki miejskiej dla Bonn, zmodernizowany też wygląda ciekawie, wygląda na to że Niemcy oszczędzają, tak, tak dotacje z programów unijnych poszły dla nowych krajów członkowskich, m.in dla nas. Niektóre miasta w Niemczech miały nawet ostatnio kłopoty z utrzymaniem linii tramwajowych i kolejek "stadtbahn -U"

To też jest pewna przestroga dla naszych samorządów, że strumień z unijnymi dotacjami dla nas nie będzie trwał wiecznie i należy się spieszyć aby poprawić stan transportu szynowego w Polsce i naszych aglomeracjach.
2014-10-07 14:17:17 Autor: Gość
---.dynamic.chello.pl
Widzę, że warszawskie skojarzenia dotyczące tramwaju Vossloha chyba nikomu nie są obce, skoro w tym filmie padają takie same stwierdzenia:

http://www.youtube.com/watch?v=k_91PHsqdUo
2014-10-13 13:54:37 Autor: Łodziax
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
O, ten pierwszy tramwaj w łódzkim malowaniu. Kiedy dostawa?
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony