Partnerzy serwisu:

Impuls 2 dla Włoch z zezwoleniem na wykonanie badań dynamicznych

inf. prasowa 19.02.2018 4,9k

Impuls 2 dla Włoch z zezwoleniem na wykonanie badań dynamicznych
Jak poinformował Newag, spółka otrzymała dla pojazdu typu Impuls 2 dokumenty niezbędne do zaplanowania harmonogramu badań dynamicznych. Potrzebne jest jeszcze ostatnie zezwolenie.
Dzisiaj (19.02) firma Newag otrzymała zezwolenie APL, które jest zezwoleniem tymczasowym wydawanym na wykonanie badań dynamicznych na linii dla pojazdu o numerze ETR322. Numer ten na rynku włoskim uzyskał trójczłonowy pojazd Impuls 2 typu 36WEb.

– Uzyskane pozwolenie wydane przez włoską Narodową Agencję Bezpieczeństwa Kolejowego – ANSF (Agenzia Nazionale per la Sicurezza delle Ferrovie) daje możliwość zaplanowania harmonogramu badań dynamicznych – poinformował producent. Jak dodaje, aby rozpocząć badania dynamiczne należy jeszcze uzyskać tzw. Circolabilita’ sulla rete RFI, czyli pozwolenie na poruszanie się po włoskich liniach kolejowych.

Ramową umowę z Ferrovie del Sud Est e Servizi Automobilistici (FSE) podpisano 10 grudnia 2015 r. Przewiduje ona dostarczenie 15 ezt w ciągu pięciu lat. Jednocześnie zawarto pierwszą umowę wykonawczą na dostawę pięciu pojazdów w ciągu roku od jej podpisania. Więcej na temat tego kontraktu i przyczyn opóźnienia w jego realizacji można przeczytać tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony