Partnerzy serwisu:

Impuls 2 dla SKM Warszawa w ciekawych barwach [film]

Michał Szymajda 05.01.2022 7k

Impuls 2 dla SKM Warszawa w ciekawych barwach [film]
Impuls 2 dla SKM Warszawa w BiadolinachFot. Artur Budzowski
Pierwszy z nowych Impulsów 2 dla SKM Warszawa, w barwach promujących unijne środki pomocowe, wyjedzie lada chwila na warszawskie tory.
W drugiej połowie grudnia nowego czteroczłonowego Impulsa 2 o oznaczeniu 31WEb-001 udało się sfotografować panu Arturowi Budzowskiemu w Biadolinach między Krakowem a Tarnowem. Na zdjęciu widać, że pojazd został oklejony w barwy promujące fundusze europejskie.

Pierwszy z pojazdów będzie prezentowany w Warszawie w najbliższych dniach, po czym będzie musiał pokonać bezawaryjnie 600 kilometrów, kursując po warszawskim węźle kolejowym (będzie więc sporo następnych okazji do wykonania ciekawych zdjęć). Dopiero po tym ma zostać formalnie odebrany przez SKM Warszawa i zostanie umieszczony w rozkładzie jazdy. Wtedy też na jego pokład wejdą zwykli pasażerowie.

Stołeczny przewoźnik kolejowy zamówił 21 pojazdów: 15 złożonych z 5 członów i 6 złożonych z 4 członów. Pierwsze z nich miały zacząć kursować wiosną 2022, ale być może stanie się to szybciej. Dziennikarze mieli okazję zobaczyć pierwszy z pojazdów w Żmigrodzie, w końcu sierpnia 2021.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony