Partnerzy serwisu:

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich”

Komitet organizacyjny konferencji 29.04.2016 207

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich”
Fot. Komitet organizacyjny konferencji
25 maja w Łodzi odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich”.
Organizatorami odbywającej się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego konferencji są: Katedra Europejskiego Prawa Gospodarczego, Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego oraz Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych, działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum, przy współpracy Urzędu Transportu Kolejowego.

Celem konferencji jest poznanie i zrozumienie procesów zachodzących na rynku pasażerskich przewozów kolejowych, wymiana poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji oraz biznesu. Jest także sposobnością do zainteresowania studentów i doktorantów regulacją sektora kolejowego. Wydarzenie pozwoli zidentyfikować aktualne wyzwania i kierunki zmian w sektorze kolejowym.
Program konferencji będzie wyglądał następująco.

Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie spółki kolejowe, stowarzyszenia, fundacje i osoby prywatne, które są zainteresowane tematyką konferencji do współpracy, kontakt z Marcinem Kraśniewskim, przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Konferencji (marcin.krasniewski@unilodz.eu).

Osoby zainteresowane biernym udziałem w konferencji proszone są o przesyłanie zgłoszenia na adres konferencja.kolejowa2016@wpia.uni.lodz.pl do 24 maja 2016 r. Opłata konferencyjna wynosi 50 zł. Z opłaty zwolnieni są organizatorzy, autorzy referatów, uczestnicy dyskusji panelowych oraz doktoranci niezatrudnieni w kancelariach prawniczych i firmach konsultingowych oraz wszyscy studenci. Wpłaty prosimy kierować na konto konferencyjne Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego nr 42 1240 3028 1111 0010 2943 5358 z dopiskiem „konferencja kolejowa 2016”.

Folder z informacjami o konferencji można pobrać tutaj. Więcej informacji na stronie wydarzenia. 

 
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony