Partnerzy serwisu:

Harting z nagrodą niemieckich mediów branżowych

inf. pras. Harting 17.01.2023 505

Harting z nagrodą niemieckich mediów branżowych
Fot. Harting
Grupa Harting Technology Group ze swoimi modułami Han-Modular Domino została zwycięzcą w kategorii „Electrical Equipment” przyznawanej przez niemieckie media branżowe.
Harting Technology Group stanął na samym szczycie podium zwycięzców dzięki swoim modułom Han-Modular Domino. W kategorii „Elektryka” pierwsze miejsce zajeła kolejna generacja modułowych złączy przemysłowych. Rozwiązania wykorzystane przy nowych elementach zyskały sławę szybko po światowym debiucie wiosną i przekonały jury nagrody HERMES. Moduły działające na zasadzie domina zostały uznane za jedną z 3 najlepszych innowacji roku 2022. Otrzymały również nagrodę „Cable and Connector Product of the Year” podczas rozdania nagród „Instrumentation Excellence Awards” w Londynie, w październiku 2022.

Od 2016 roku Maschinen Markt (Vogel Communications Group) corocznie nagradza wiodące firmy w branży. Po fazie nominacji następuje pięciomiesięczne głosowanie online, podczas którego około 20 000 czytelników magazynu MM Maschinenmarkt głosuje na swoich faworytów. W tym roku po raz pierwszy nagroda została przyznana we współpracy z innymi markami (PROCESS, LABORPRAXIS i DeviceMed) z grupy Vogel Communications – reprezentując tym samym jeszcze szerszą część branży.

– Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody i chcielibyśmy podziękować czytelnikom, którzy oddali na nas swoje głosy. Ta nagroda pokazuje, że nasz produkt jest niezwykle udany i znajduje uznanie użytkowników. Oszczędność przestrzeni instalacyjnej i wagi, a także związane z tym niższe koszty i ochrona zasobów, to kluczowe trendy, które dotyczą nas wszystkich w dzisiejszych czasach – powiedział Norbert Gemmeke, dyrektor zarządzający Global Business Unit Electric w firmie Harting.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony