Partnerzy serwisu:

Grupa Track Tec wzmacnia relacje na rynku azjatyckim

Grupa Track Tec 26.05.2017 282

Grupa Track Tec wzmacnia relacje na rynku azjatyckim
Fot. Dudva, CCA-SA
Grupa Track Tec zaprezentowała swoją produkcję podczas międzynarodowych targów Rail Solutions Asia 2017, organizowanych w Kuala Lumpur. Tegoroczna edycja tego prestiżowego wydarzenia odbywała się w dniach 24–26 maja. Spółka brała w nim udział już po raz trzeci.
Międzynarodowe targi kolejowe w Malezji to jedna z najbardziej cenionych imprez branżowych na rynku azjatyckim. Na ponad 2 tys. uczestników czeka 2,5 tys. m² powierzchni wystawowej i 160 wystawców. To najlepsza rekomendacja dla firm, które dysponują najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi i potencjałem kadrowym w obszarze rozwiązań systemowych dla infrastruktury szynowej – tak, jak w przypadku Track Tec. Eksperci spółki w trybie ciągłym pracują nad udoskonalaniem produktów i rozwiązań, aby spełniały wymagania stawiane szybkiej kolei, ciężkiemu ruchowi towarowemu i ruchowi mieszanemu, a także komunikacji miejskiej.

– Prezentacja naszych produktów na targach Rail Solutions Asia to dla nas sposobność do nawiązania nowych kontraktów handlowych, które wzmacniają rozpoznawalność marki Track Tec w coraz odleglejszych destynacjach. Fundament naszego sukcesu stanowią niezawodne rozwiązania, najwyższa jakość i umiejętność budowania oferty odpowiadającej na potrzeby zróżnicowanych odbiorców. To pozwala nam skutecznie umacniać naszą pozycję na perspektywicznych rynkach międzynarodowych – powiedział dr. inż. Jarosław Pawluk, prezes Grupy Track Tec.

Obecność Track Tec na rynkach azjatyckich nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do prezentacji oferty podczas uznanych wydarzeń branżowych. Grupa Track Tec realizuje kontrakty do ponad 30 krajów na całym świecie, w tym również na rynek azjatycki.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony