Partnerzy serwisu:

Grupa Track Tec na targach RailTech Europe 2022

inf. pra 22.07.2022 554

Grupa Track Tec na targach RailTech Europe 2022
Grupa Track Tec informuje, że po raz kolejny wzięła udział w RailTech Europe w Jaarbeurs pod Utrechtem, czyli wydarzeniu łączącym tysiące europejskich specjalistów z branży kolejowej. W programie tegorocznej edycji znalazła się m.in. trzydniowa konferencja, w trakcie której omawiano przełomowe dla branży projekty z ostatnich miesięcy, nowe pomysły i innowacje oraz obszary mające duży potencjał inwestycyjny.
Jak podkreślają organizatorzy RailTech Europe, branża kolejowa ma ogromny potencjał wzrostu. Jej pełny rozwój będzie jednak możliwy dzięki kilku kluczowym kompetencjom oraz wartościom firm z tego obszaru. Należy do nich m.in. pozyskanie i utrzymanie wykwalifikowanego personelu, rozwój cyfryzacji i wymiany danych oraz wzrost wydajności. Wszystkie te tematy zostały poruszone na konferencji w trakcie wydarzenia, a także na warsztatach dostępnych dla uczestników spotkania.

Najważniejszym elementem targów były jednak spotkania wystawców z międzynarodowych spółek reprezentujących branżę kolejową, wśród których znalazła się Grupa Track Tec.

W tegorocznych targach uczestniczyło kilkuset wystawców reprezentujących zarówno wiodące firmy z branży kolejowej z całego świata, jak i firmy lokalne. Współorganizatorem wydarzenia jest ProRail, rządowa organizacja zajmująca się utrzymaniem i rozbudową holenderskiej infrastruktury kolejowej.

Grupa Track Tec podkreśla, że od lat utrzymuje dużą aktywność na rynku holenderskim. Jednym z pierwszych jej sukcesów w tym kraju było wykorzystanie elementów zabudowy nawierzchni kolejowej, wyprodukowanych przez Track Tec, do realizacji kompleksowych projektów miejskich w Amsterdamie i Antwerpii.

W kolejnych latach spółka rozpoczęła obsługę grona klientów przemysłowych, m.in. stalowni, którym do dziś dostarcza złożone systemy rozjazdów. Projekt taki każdorazowo poprzedza wizyta i analiza w fabryce, co zapewnia optymalne dopasowanie konstrukcji i indywidualizację projektu. Co więcej, Track Tec świadczy usługi nadzoru nad instalacją, aby proces odbył się sprawnie i bez zakłócenia pracy zakładu – informuje Track Tec,

Grupa została również zakwalifikowana do grupy dostawców holenderskiego ProRail, rządowej organizacji zajmującej się utrzymaniem i rozbudową holenderskiej infrastruktury kolejowej.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony