Partnerzy serwisu:

Grupa KZN Bieżanów z certyfikatem BVG Berlin

inf. pras 03.10.2022 321

arrow
arrow
Grupa KZN Bieżanów z certyfikatem BVG Berlin
Grupa KZN Bieżanów z certyfikatem BVG Berlin
Grupa KZN Bieżanów z certyfikatem BVG Berlin
Grupa KZN Bieżanów z certyfikatem BVG Berlin
Grupa KZN Bieżanów z certyfikatem BVG Berlin
Niemiecka spółka KZN Bahntechnik, wchodząca w skład Grupy KZN Bieżanów poinformowała, że uzyskała przedłużenie certyfikacji kwalifikowanego dostawcy wyrobów nawierzchni tramwajowej i metra dla BVG Berlin – jednego z największych światowych przedsiębiorstw zajmujących się komunikacją miejską.
- Certyfikat kwalifikowanego dostawcy dla BVG Berlin obejmuje dostawy rozjazdów, skrzyżowań, podzespołów rozjazdowych i innych części rozjazdowych dla nawierzchni torowej z segmentu tramwajowego i metra. Dostawca zobowiązany jest do spełnienia wymagań względem dostaw zapisanych w warunkach wydanych przez Berliner Verkehrsbetriebe oraz określonych w specyfikacjach dotyczących przetargów. – mówi Artur Kępa, dyrektor do spraw rynków zagranicznych w spółce KZN Bieżanów. – Certyfikat umożliwia tym samym Grupie KZN Bieżanów dalszą realizację dostaw obejmujących wyroby nawierzchni torowej z segmentu tramwajowego i metra nadzorowanego przez BVG Berlin. – dodaje.

Certyfikat wydawany jest okresowo. Pierwszą taką certyfikację Grupa KZN Bieżanów uzyskała już w kilka lat temu. Wymaga to między innymi skrupulatnego badania procesów technologicznych wykorzystywanych w zakładzie produkcyjnym oraz dostarczenia próbnych produktów poddawanych później testom przez BVG w celu uzyskania pozytywnej rekomendacji dla uzyskania statusu kwalifikowanego dostawcy. – dodaje Artur Kępa.

Grupa KZN Bieżanów od lat rozwija się w Niemczech – zarówno w segmencie miejskiego transportu szynowego, jak i nawierzchni kolejowej, w tym dostaw dla Deutsche Bahn AG. Od 2015 roku w skład Grupy wchodzi spółka KZN Bahntechnik GmbH, która odpowiada za aktywne pozyskiwanie kontraktów w Niemczech. W ostatnich latach Grupa wyprodukowała i dostarczyła rozjazdy i skrzyżowania tramwajowe między innymi do miast Rostock, Krefeld, Berlin, Kolonia i Bochum. Konstrukcje z Krakowa trafiają także do metra, m. in. w Berlinie - czytamy w komunikacie.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony