Partnerzy serwisu:

Groźny wypadek na przejeździe kolejowym w Małopolsce

Jakub Rösler 22.08.2022 12,3k

Jak informują małopolskie media, dzisiaj przed południem doszło do poważnego wypadku na przejeździe kolejowym niedaleko Miechowa w Małopolsce. Pociąg Kolei Małopolskich złożony z dwóch Impulsów wjechał w stojący na przejeździe ciągnik siodłowy z przyczepą. Na szczęście w wypadku nikomu nic się nie stało.
Lokalne media z Małopolski informują o dzisiejszym wypadku kolejowym, jaki miał miejsce na przejeździe kolejowym w Przesławicach koło Miechowa w Małopolsce. Zgodnie z doniesieniami portalu Sądeczanin.info, pociąg Kolei Małopolskich relacji Kraków – Sędziszów, wjechał na stojący na przejeździe ciągnik siodłowy z naczepą.

Moment wypadku został zarejestrowany przez jednego z kierowców, który wrzucił do sieci film z tego zdarzenia. Widzimy na nim, że samochód ciężarowy stał na przejeździe dłuższą chwilę. Na ten moment nie wiemy dlaczego tak się stało. W tle nagrania słychać trąbienie pociągu, który ostatecznie wjechał w tylną część naczepy ciągnika siodłowego z dość dużą prędkością.

Patrząc na wideo można powiedzieć, że cudem jest to, że nikt nie został poszkodowany. Skład Kolei Małopolskich był złożony z dwóch jednostek Impuls.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony