Partnerzy serwisu:

Griffin w żółtych barwach RMF FM. Przebojowy Pociąg ruszy z Rzeszowa do Gdyni

Michał Szymajda 29.06.2021 11,3k

Griffin w żółtych barwach RMF FM. Przebojowy Pociąg ruszy z Rzeszowa do Gdyni
Fot. RMF FM
3 lipca z Rzeszowa do Gdyni wyruszy „Przebojowy Pociąg” rozgłośni radiowej RMF FM. Na pokładzie, jak zapewnia stacja, będzie można liczyć na nietypowe rozrywki.
– Największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, mini koncerty, niesamowite atrakcje, specjalne smakołyki i oczywiście najlepsza muzyka, to wszystko czeka właśnie na Was na pokładzie Przebojowego Pociągu – czytamy w informacji prasowej RMF FM.

Aby zdobyć bilety na podróż należy kliknąć tutaj i podzielić się na stronie internetowej swoje wakacyjnym zdjęciem oraz napisać, dlaczego chcemy udać się w podróż. W pociągu można będzie spotkać między innymi Kamila Bednarka, Cleo, Piotra Kupichę, C-Boola, Gromeego i zespół Piersi i innych.

Pociąg uda się tylko z Rzeszowa do Gdyni, można rezerwować miejsca tylko na tą relację, lub dowolne jej fragmenty (np. do Gdańska lub Sopotu).

– Bilet na Przebojowy Pociąg RMF FM jest jednostronny. Do wyboru są różne odcinki trasy. Osoby ubiegający się o bilet muszą mieć ukończone 18 lat. Na całej trasie imprezowego pociągu, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, każdy pasażer musi nosić maseczkę – czytamy.

– W ramach współpracy partnerskiej z RMF FM promujemy wakacyjne podróże koleją. Warto dodać, że chcemy w ten sposób promować zmodernizowany z funduszy UE tabor – sfinansowany ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Oklejona będzie jedna lokomotywa – napisała Agnieszka Serbeńska z biura prasowego PKP Intercity.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony