Partnerzy serwisu:

Furgalski wśród najchętniej słuchanych doradców biznesu

Redakcja 08.12.2022 1,1k

Furgalski wśród najchętniej słuchanych doradców biznesu
fot. ZDG TOR
Adrian Furgalski, prezes zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR oraz przewodniczący zarządu Railway Business Forum znalazł się w finałowej grupie najchętniej słuchanych doradców biznesowych. Ranking „Kogo słucha polski biznes?” 2022 przygotował ośrodek THINKTANK przy współpracy Instytutu Monitorowania Mediów (IMM).
Zestawienie „Kogo słucha polski biznes?” zostało przygotowane już po raz czwarty – poprzednia edycja odbyła się w roku 2019. W jego ramach zbadano, czyj głos spośród ekonomistów, doradców biznesu oraz przedsiębiorców jest najchętniej słuchany przez środowisko biznesowe. Zestawienia prezentowane są w kolejności alfabetycznej.

– W naszym rankingu szukamy liderów opinii mających uznanie i wpływ na poglądy środowiska biznesowego w skali krajowej. Staramy się zbadać, kto kształtuje generalne postrzeganie przez biznes sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie, kto inspiruje go do myślenia o najważniejszych wyzwaniach, pomaga dostrzec nowe fakty i zjawiska – wyjaśnia Zbigniew Gajewski, Partner w THINKTANK i autor rankingu. Wyniki rankingu prezentowane są w trzech kategoriach: najchętniej słuchanego ekonomisty, najchętniej słuchanego doradcy biznesu, najchętniej słuchanego biznesmena i menedżera.

Wśród najchętniej słuchany doradców biznesowych oprócz Adriana Furgalskiego znaleźli się m.in. były premier Jan Krzysztof Bielecki, współzałożyciel BCC Jeremi Mordasiewicz, psychologowie Janusz Czapiński i Jacek Santorski.

Wśród najchętniej słuchanych ekonomistów znaleźli się m.in. Leszek Balcerowicz, Marek Belka, Ignacy Morawski czy Jerzy Hausner. Wśród najchętniej słuchanych przedsiębiorców wskazano Rafała Brzoskę, Irenę Eris i Dominikę Kulczyk.

Adrian Furgalski związany jest z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR od 2014 roku. Najpierw jako dyrektor, potem członek i wiceprezes Zarządu, a od 2019 jako Prezes. W 2014 roku został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Zarządu RBF i funkcję tę powierzano mu w kolejnych wyborach.
Pełna lista dziesięciu osób wskazanych w każdej kategorii oraz informacje o metodologii tworzenia rankingu można znaleźć na stronie organizatorów.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony