Partnerzy serwisu:

Fundacja Grupy PKP: 1% podatku na pomoc dzieciom

inf. pras. 11.02.2020 3

Fundacja Grupy PKP: 1% podatku na pomoc dzieciom
fot. Fundacja Grupy PKP
Wkraczamy w okres składnia deklaracji podatkowych za rok 2019, co oznacza możliwość podjęcia decyzji o przekazaniu 1% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Fundacja Grupy PKP zachęca do przekazywania podatku na jej rzecz, deklarując przeznaczenie środków na pomoc dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych.
- Fundacja Grupy PKP pomaga osobom, które wymagają wsparcia i zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc. Robimy to z zaangażowaniem i nadzieją na poprawę ich losu. Rozwiązujemy problemy społeczne, edukujemy dzieci i młodzież. Pogłębiamy wiedzę i świadomość w zakresie bezpiecznego korzystania z transportu kolejowego, promujemy nowe technologie i innowacje dla kolejnictwa. Zajmujemy się ochroną dóbr kolejowych o wartości historycznej i artystycznej. Wspieramy środowiska związane z koleją - informuje Fundacja.

- Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i pomóc innym, masz szansę to zrobić poprzez przekazanie 1% podatku. W tym roku zebrane środki przekażemy na rzecz dzieci z niepełnosprawnością oraz z rodzin ubogich, które przebywają na oddziałach szpitalnych - apeluje Fundacja.  Aby to zrobić, przy wypełnianiu formularza PIT należy podać numer KRS: 0000499069.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony