Partnerzy serwisu:

FPS otrzymał certyfikat IRIS rev. 03

inf. pras. 24.09.2018 1,7k

FPS otrzymał certyfikat IRIS rev. 03
fot. Redakcja
H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych dołączyła do grona producentów o jakości potwierdzonej certyfikatem IRIS rev. 03 – informuje spółka.
FPS otrzymał certyfikat poświadczający spełnienie wytycznych zawartych w normie ISO/TS 22163 (dawniej IRIS). – Przez ostatnie miesiące nasza organizacja skrupulatnie przygotowywała się do audytu weryfikującego, czy przedsiębiorstwo funkcjonuje zgodnie z wyśrubowanymi wymaganiami normy. Wymagało to wdrożenia szeregu zmian w organizacji i w sposobie działania w postaci nowego Zintegrowanego Systemu Zarządzania FPS – powiedział Lech Paczkowski, pełnomocnik zarządu FPS. – Norma ISO/TS 22163 to nie tylko zarządzanie jakością i środowiskowe, lecz przede wszystkim zarządzanie biznesowe – obejmuje praktycznie całą działalność Spółki i wymaga pełnego zaangażowania całej załogi – dodaje.

– Stałe doskonalenie jakości w FPS i łańcuchu dostawców według IRIS rev. 03 służy zapewnieniu klientów, że projekty taborowe wykonywane są z należytą dbałością, a nasze produkty spełniają najwyższe kolejowe standardy – podkreśla Katarzyna Raducha, kierownik działu handlu i marketingu. – W celu potwierdzenia najwyższych standardów w naszej spółce, będziemy przechodzić coroczne audyty sprawdzające wykonywane przez wykwalifikowane firmy audytorskie – podsumowuje.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony