Partnerzy serwisu:

Forum Technologii w Transporcie wokół kwestii integracji

TOR Konferencje 13.02.2017 0

Forum Technologii w Transporcie wokół kwestii integracji
Fot. Jakub Madrjas
Integracja biletowa na Mazowszu, w Wielkopolsce, wspólny bilet na Pomorzu – to tylko niektóre wątki, które zostaną poruszone podczas tegorocznego Forum Technologii w Transporcie. Podczas debat nie zabraknie także kwestii wspólnego biletu kolejowego oraz bogatych planów transportowych Rzeszowa.
Osobna sesja poświęcona będzie wątkowi, który już od 3 lat stanowi główny nurt Forum, czyli rozwiązaniom biletowym i nowym sposobom płatności za przejazd transportem zbiorowym. Ciekawych tematów będzie jednak więcej.

–  Forum w tym roku będzie szczególne. Po raz pierwszy bowiem poruszymy na nim temat dalekobieżnych przewozów autobusowych i rozwiązań technologicznych, które mogą uczynić ten środek transportu bardziej atrakcyjnym dla pasażera – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor ds. konferencji w Zespole Doradców Gospodarczych TOR. – Pierwsza debata podczas Forum będzie dedykowana tworzeniu spójnego systemu transportowego. W gronie organizatorów transportu miejskiego, przewoźników kolejowych i autobusowych porozmawiamy o tym, jak zintegrować informację pasażerską czy systemy biletowe aby zapewnić pasażerowi optymalny komfort podróży.

Forum Technologii w Transporcie odbędzie się 18 maja w Warszawie.

Program i możliwości rejestracjiPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony