Partnerzy serwisu:

Forum Technologii w Transporcie – o integracji biletowej

TOR Konferencje 27.04.2017 1,4k

Forum Technologii w Transporcie – o integracji biletowej
Coraz więcej przewoźników autobusowych zdaje sobie sprawę z faktu, że współpraca z operatorami kolejowymi jest korzystna dla obu stron. Tylko bowiem kooperacja między różnymi środkami transportu, a nie konkurencja między nimi, może przyczynić się do zwiększenia transportu publicznego o wymiarze regionalnym w naszym kraju. Temat ten będzie jednym z zagadnień poruszanych podczas Forum Technologii w Transporcie, które odbędzie się w Warszawie już 18 maja.
Jednym z elementów merytorycznych programu Forum będzie blok tematyczny poświęcony przyszłości regionalnych przewozów autobusowych. W jego trakcie nowy prezes Przewozów Regionalnych – Krzysztof Zgorzelski będzie mówił na temat integrowania przewozów autobusowych z transportem szynowym. Przedstawi również dotychczasowe doświadczenia i plany największego przewoźnika regionalnego w Polsce w tej sferze.

W trakcie Forum Technologii w Transporcie dyskusje będą również toczyć się w powiązaniu z tematami dotyczącymi rozwijania systemów sprzedaży biletów i ich integracji, informacji pasażerskiej, wdrażania nowoczesnych kanałów płatności, jak również organizacji sprawnej kontroli biletów.

Więcej na temat Forum Technologii w Transporcie – szczegółowy program i możliwość rejestracji

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony