Partnerzy serwisu:

Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2021 w Europejskim Roku Kolei

TOR Konferencje 25.01.2021 1

Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2021 w Europejskim Roku Kolei
fot. Pixabay
Jak co roku, od 7 lat Tor-Audytor we współpracy z Urzędem Transportu Kolejowego organizują Forum Bezpieczeństwa Kolejowego (FBK) – specjalistyczną konferencję poświęconą zagadnieniom bezpieczeństwa w kolejnictwie.
Kolejne Forum wiąże się z Europejskim Rokiem Kolei i odbędzie się 3 marca br. Żelazne tematy podczas forum to: ocena bezpieczeństwa w roku ubiegłym, pierwsze doświadczenia ze stosowania regulacji IV pakietu kolejowego, wpływ pandemii COVID-19 i perspektywy odrodzenia się bezpiecznych przewozów. Będą też poruszane kwestie osób zatrudnionych na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem kolejowym i ważne kwestie nowego podejścia do bezpieczeństwa w zakresie ECM, GSMR, SRK i cyberbezpieczeństwa.

Wśród prelegentów i uczestników paneli dyskusyjnych FBK będzie miało zaszczyt gościć m.in. sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury Andrzeja Bittela, szefa EUAR – Josefa Doppelbauera i prezesa UTK dr. Ignacego Górę. Jak zwykle autorami prezentacji będą przedstawiciele UTK oraz eksperci, wśród których, jak co roku, wystąpi dr Marek Pawlik.

FBK co roku cieszy się dużym zainteresowanie środowiska transportu szynowego, tym razem odbywać się będzie, z oczywistych względów, w formule zdalnej online. Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony