Partnerzy serwisu:

Flixtrain powróci na tory. Odmieniony

Artur Bogdanowicz 03.07.2020 168

arrow
arrow
Flixtrain powróci na tory. Odmieniony
Fot. FlixMobility
Flixtrain powróci na tory. Odmieniony
Flixtrain powróci na tory. Odmieniony
Zielone pociągi Flixtrain wyruszą na trasę ponownie 23 lipca, poinformował przewoźnik. Co ciekawe, lockdown wykorzystano do wykonania remontów wagonów i odświeżenia ich malowania.
W pierwszym etapie przewidziano 10 połączeń tygodniowo na linii Kolonia – Berlin z zatrzymaniami w Düsseldorfie, Duisburgu, Essen, Dortmundzie, Bielefeld i Hanowerze. Wszystkie składy będą na bieżąco sprzątane i dezynfekowane, podczas jazdy podróżni skorzystać mogą z bezdotykowej odprawy/kontroli biletów.

Przy zakupie biletów przewoźnik oferuje bezpłatną rezerwację miejsca. Warto dodać, że również Koleje Niemieckie (Deutsche Bahn) oferują bezpłatną miejscówkę pasażerom klasy pierwszej, a w pociągach dalekobieżnych już od kilku miesięcy oferowany jest też comfort-checkin, czyli odprawa dokonywana przez samego pasażera po zajęciu przez niego miejsca w wagonie.

Co ciekawe, firma Flixmobility wykorzystała lockdown do wykonania remontów wagonów i odświeżenia malowania. Wszystkie wagony posiadają teraz nowe fotele, przy których zainstalowane są gniazdka, dostępna jest sieć wifi oraz system rozrywki pokładowej, odnowione zostały także toalety. Prace te można zobaczyć na filmie.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport