Partnerzy serwisu:

Ferie zimowe z Polregio. Dokąd pojechać?

inf. pras 20.01.2022 2k

Ferie zimowe z Polregio. Dokąd pojechać?
fot. Polergio
W tym tygodniu rozpoczęły się ferie zimowe dla mieszkańców pięciu województw. Z tej okazji swoją ofertę wycieczkową przedstawiło Polregio. 
Ferie zimowe w okresie 17-30 stycznia mają mieszkańcy województw: lubuskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego. Oto do jakich podróży zachęca Polregio:

Województwo lubuskie

Warto skorzystać z połączenia Zielona Góra Główna – Jelenia Góra. Połączenie dostępne jest w każdy weekend – przez cały rok. Cena regularna na tej trasie to 32,80 zł, ale warto skorzystać również z możliwości, jakie daje mini bilet turystyczny – można wyruszyć na tym bilecie w sobotę i wrócić w niedzielę.

Województwo małopolskie

W Małopolsce zapraszamy do skorzystania z połączeń weekendowych Kraków Główny – Żywiec. Jak jedyni jeździmy tam bezpośrednio. Bilet normalny można w nabyć w cenie 16 zł. Z Krakowa Głównego można również dojechać pociągami Polregio do Wadowic i Bielska-Białej. To połączenie całoroczne, którym również można dotrzeć do ośrodków zimowego wypoczynku. Niespełna 3 godzinna podróż bez przesiadki (2 h 45 min) do Bielska-Białej i można szusować na stoku. Przewoźnik zaprasza do korzystania z Taryfy Małopolskiej, również na innych destynacjach w tym regionie.

Województwo świętokrzyskie

Z Kielc podróżni mogą pojechać z Polregio do Buska-Zdroju. Jako jedyny przewoźnik realizujemy to połączenie. W niecałą godzinę (55 min) można dojechać ze stolicy województwa świętokrzyskiego do tego miasta – uzdrowiska. Bilet normalny, w ramach oferty Bilet Świętokrzyski jest w cenie 7,30 zł .

Województwo wielkopolskie

W Wielkopolsce do dyspozycji podróżnych jest przyspieszony pociąg REGIO, który codziennie realizuje połączenia na trasie Poznań Główny – Szklarska Poręba Górna. Tutaj również szczególnie polecany jest mini bilet turystyczny.

Województwo kujawsko-pomorskie

W Kujawsko-Pomorskim do dyspozycji podróżnych są pociągi do Bydgoszczy, Torunia oraz Włocławka, gdzie jak co roku miasta przygotowały atrakcyjne programy zajęć sportowych, artystycznych i edukacyjnych na ferie. Czynne są lodowiska, ślizgawki, pokazy filmów, spotkanie ze zwierzętami, zajęcia edukacyjno-plastyczne.

Polregio zaprasza do korzystania z Taryfy województwa kujawsko-pomorskiego, również w innych połączeniach w tym regionie.

Województwo podlaskie

Na Podlasiu polecamy turystycznie szczególnie połączenie Białystok – Augustów – stacja blisko jezior, dobra baza noclegowa. Warto również wybrać się trasą Białystok – Osowiec. Tutaj do odwiedzenia Twierdza Osowiec ora Biebrzański Park Narodowy. Tym, którzy zdecydują się skorzystać z połączenia do Suwałk polecamy zwiedzanie Narodowego Parku Wigierskiego.

Wszystkie połączenia są dostępne w korzystnej ofercie Połączenie w dobrej cenie.

Województwo pomorskie

Z Gdyni warto wybrać się do Malborka, który był siedzibą wielkich mistrzów Zakonu Krzyżackiego i stolicą jednego z najpotężniejszych państw średniowiecznej Europy. Tego kompleksu zamkowego na pewno nie trzeba szczególnie reklamować. Jest co zwiedzać i podziwiać. Dzięki Taryfie pomorskiej cena biletu normalnego to jedynie 16,80 zł - zachęca przewoźnik. 

Województwo zachodniopomorskie

Przez cały rok łączymy Szczecin z nadmorskimi miejscowościami – Świnoujściem, Międzyzdrojami oraz Kołobrzegiem. Zachęcamy do korzystania z tych relacji również w okresie ferii. – Tradycyjnie polecamy najkorzystniejszą ofertę w ramach Połączenia w dobrej cenie – podsumowuje PR.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony