Partnerzy serwisu:

Europejskie Forum Taborowe online

TOR Konferencje 07.05.2020 0

Europejskie Forum Taborowe online
fot. WU
Europejskie Forum Taborowe – najważniejsze cykliczne spotkanie przedstawicieli rynku taboru szynowego w tym roku odbędzie się online.
– Ze względu na sytuację zdrowotną w Polsce i w Europie nie będziemy w stanie jak co roku spotkać się w Warszawie. Na szczęście, dzisiejsza technologia umożliwia nam połączenie się z uczestnikami Forum bez konieczności opuszczania przez nich biura czy domu – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy w Zespole Doradców Gospodarczych TOR. – Tematów do dyskusji będziemy mieli mnóstwo. Ze względu na wygodę uczestników, program podzielony został na dwa dni – dodaje.

Forum od 7 lat jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconym tematyce nowoczesnego taboru kolejowego. Wśród zagadnień, które zostaną szczegółowo omówione podczas obecnej edycji wydarzenia znajdą się m.in.: interoperacyjność taboru, czwarty pakiet kolejowy, a także innowacyjne rozwiązania dla pojazdów szynowych. Nie zabraknie też dyskusji na temat wpływu pandemii na sektor kolejnictwa w Polsce i Europie.

Zarejestruj swój udział na stronie europeanrollingstockforum.eu i bądź z nami 26 i 27 maja.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony