Partnerzy serwisu:

Ermewa rozbudowuje flotę intermodalną: 780 nowych wagonów w 2022 r.

art. sponsorowany 23.11.2022 806

arrow
arrow
Ermewa rozbudowuje flotę intermodalną:  780 nowych wagonów w 2022 r.
Sggrss 80 Ermewa
Ermewa rozbudowuje flotę intermodalną:  780 nowych wagonów w 2022 r.
Ermewa rozbudowuje flotę intermodalną:  780 nowych wagonów w 2022 r.
W ciągu trzech pierwszych kwartałów roku 2022 r. na tory wyjechało 530 nowych wagonów intermodalnych, a do końca roku pojawi się kolejnych 250 wagonów: Ermewa rozwija swoją ofertę i portfolio w segmencie transportu intermodalnego. W tym roku do oferty zostanie dodanych łącznie 780 nowoczesnych wagonów typu Sgmmnss 40’, Sgnss 60’, Sggrss 80’ i Sggmrss 90’. Istniejąca flota składająca się z 4000 wagonów w segmencie intermodalnym tym samym istotnie rośnie i w nadchodzących latach będzie dalej zwiększać się na znaczną skalę. Do końca 2030 roku firma postawiła sobie za cel zwiększenie swojej floty w tym segmencie do 10 000 wagonów.
Niezawodne, bezpieczne i gotowe do obsługi przesunięcia modalnego – nowe wagony intermodalne są wyposażone w komponenty dostosowane do tego, aby sprostać przyszłym wyzwaniom. Obejmują one urządzenia GPS i przygotowanie konstrukcji do montażu cyfrowego sprzęgu automatycznego (DAC). Nowy wagon Sggmrss 90' zbudowany przez Inveho jest o tonę lżejszy od powszechnie stosowanych modeli tej wielkości, co pozwala na większe obciążenie użytkowe lub mniejsze zużycie energii na trakcji.

Obecnie dostarczane wagony pochodzą od Inveho oraz konstruktorów wagonów Greenbrier i Tatravagónka. Na nadchodzący rok firma Ermewa zamówiła już ponad 1000 nowych wagonów intermodalnych, które mają zostać dostarczone do końca 2023 r.
Dzięki rozszerzonej ofercie w segmencie intermodalnym firma Ermewa ma na celu pomóc spedytorom przejść na transport kolejowy, a tym samym obniżyć emisję dwutlenku węgla w łańcuchu dostaw. Przesunięcie modalne na korzyść niskoemisyjnego transportu kolejowego stanowi istotny wkład w osiągnięcie celów Europejskiego Zielonego Ładu do 2030 r.

Ermewa SA jest europejskim liderem w leasingu wagonów. Firma zapewnia również utrzymanie, naprawy i obsługę poprzez swoją europejską sieć certyfikowanych warsztatów i partnerów. Dzięki flocie złożonej z 45 000 wagonów, przeznaczonych do transportu niebezpiecznych i bezpiecznych produktów ciekłych, gazów, ładunków masowych i zróżnicowanych ładunków drobnicowych, w tym produktów żywnościowych i nieżywnościowych, przedsiębiorstwo to obsługuje wszystkie segmenty rynku.
Posiadając sieć 17 biur w Europie, Ermewa SA dostarcza przedsiębiorstwom przemysłowym, przewoźnikom kolejowym i spedytorom asortyment ponad 120 różnych typów wagonów.

Od 2010 roku firma posiada certyfikat ECM (Entity in Charge of Maintenance). Firma otrzymała certyfikat EcoVadis (złoty medal) za działania w zakresie CSR. Ermewa SA jest częścią Grupy Ermewa, europejskiego lidera w zakresie zarządzania aktywami.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony