Partnerzy serwisu:

E-podroznik.pl zadowolony ze współpracy z PKP Intercity

Michał Szymajda 09.09.2022 1,9k

E-podroznik.pl zadowolony ze współpracy z PKP Intercity
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Platforma e-podróżnik.pl odnotowała ponad 40% wzrost sprzedaży biletów IC miesiąc do miesiąca. Co dziesiąty pasażer kupuje bilety z przesiadką. Zyskują na popularności przesiadki autobus-pociąg! To efekty wdrożenia 3 czerwca br. bezpośredniej sprzedaży oferty PKP Intercity na e-podróżnik.pl
Minęły 3 miesiące od wdrożenia bezpośredniej sprzedaży biletów jednorazowych, z rezerwacją miejsca siedzącego PKP Intercity, na platformie e-podróżnik.pl. W lipcu, w stosunku do poprzedniego miesiąca, platforma zanotowała ponad 40% wzrost przychodów ze sprzedaży biletów IC. Wyniki w kolejnym miesiącu wskazują na utrzymanie dużego zainteresowania ofertą PKP Intercity.

Co dziesiąte zamówienie przejazdu PKP Intercity, zrealizowane na platformie e-podróżnik.pl, dotyczy podróży łączonej autobus-pociąg lub pociąg-pociąg. Wśród przewoźników autobusowych, którzy w połączeniu z ofertą PKP Intercity są najczęściej wybieranych do przejazdów z przesiadką, jest Żak Express, Neobus Polska, Szwagropol oraz Polonus. Natomiast wybierając kolejowe podróże z przesiadką pasażerowie najczęściej przesiadają się z pociągu PKP Intercity na pociagi Polregio, Kolei Dolnośląskich oraz Kolei Śląskich.– Szeroka oferta połączeń kolejowych Intercity oraz połączeń autobusowych, które można wyszukać na platformie e-podróżnik.pl, umożliwia pasażerom wygodne zaplanowanie podróży i zakup biletów w jednej transakcji. Rosnące wyniki sprzedaży połączeń kolej-autobus to dowód na to, że jest duże zapotrzebowanie ze strony pasażerów na taki dostępny i przyjazny sposób organizacji podróży – powiedział Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan, właściciela serwisu e-podróżnik.pl.

– Współpracujemy ze spółką Teroplan, aby jeszcze lepiej prezentować swoją ofertę na platformie e-podróżnik.pl. Rozszerzenie sieci dystrybucji biletów na przejazd naszymi pociągami było możliwe dzięki wprowadzeniu ujednoliconych warunków handlowych we wrześniu 2021 r. Cieszymy się, że ten nowy model sprzedażowy przynosi już efekty. Polacy preferują zakup biletów w kanałach zdalnych, dlatego chcemy się dalej rozwijać w tym kierunku – mówi Marek Chraniuk, prezes zarządu PKP Intercity.

e-podróżnik.pl jako jedyna wyszukiwarka w Polsce pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu: jedno zamówienie na połączenia kolejowo-autobusowe lub kolejowo-kolejowe (2 różnych przewoźników).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony