Partnerzy serwisu:

Ente dostarczy informację pasażerską dla Polregio

Jakub Madrjas 23.05.2018 1,6k

Ente dostarczy informację pasażerską dla Polregio
Fot. Ente
Wykonawcą systemu dynamicznej informacji pasażerskiej do kilkudziesięciu pojazdów serii EN57, EN57AL i EN71/ED72 Przewozów Regionalnych została firma Ente.
Przewozy Regionalne ogłosiły przetarg na system informacji pasażerskiej w 47 jednostkach EN57, 6 zmodernizowanych EN57AL oraz po jednym w EN71 i ED72 w lutym tego roku. Z końcem marca otwarto oferty, które złożyły Ente oraz Novamedia. Korzystniejszą złożyła firma Ente, która zaoferowała wykonanie zamówienia za 7 172 282,52 zł brutto. Cena była jedynym kryterium wyboru wykonawcy.

Pod koniec kwietnia Przewozy Regionalne oficjalnie wybrały Ente jako wykonawcę i jak dowiedział się "RK", 21 maja podpisały z nim umowę. Na zrealizowanie zamówienia Ente ma 24 miesiące.

Wraz z tablicami elektronicznymi dostarczony ma zostać system rozgłoszeniowy, dokumentacja montażowa oraz licencje i oprogramowanie do urządzeń. W przetargu Przewozy Regionalne zastrzegły sobie możliwość nieznacznego ograniczenia zamówienia, ale też skorzystania z prawa opcji na dodatkowe 5 kompletów do 5 pojazdów EN57AL. 

Jak dowiedział się "Rynek Kolejowy", Przewozy Regionalne skorzystały z opcji od razu, w związku z czym umowa została podpisana na 60 kompletów (47 na pojazdy trzyczłonowe serii EN57, 6 kompletów oraz 5 kompletów w ramach prawa opcji: po dwa komplety na pojazdy cztereoczłonowe serii EN71 i ED72).

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony