Partnerzy serwisu:

EN57 jak Orient Express [zdjęcia]

Michał Szymajda 26.09.2019 14,6k

arrow
arrow
EN57 jak Orient Express [zdjęcia]
fot. Michał Szymajda
EN57 jak Orient Express [zdjęcia]
EN57 jak Orient Express [zdjęcia]
EN57 jak Orient Express [zdjęcia]
Bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych na targach Trako stoisk jest to przygotowane przez MS Masters Service. Firma specjalizująca się w usuwaniu graffiti z taboru kolejowego przebudowała na salonkę… człon sterowniczy EN57.
Przeznaczony do kasacji człon sterowniczy EN57 zakupiono z Leszna, od Przewozów Regionalnych. Realizację niezwykle oryginalnego projektu rozpoczęto w marcu 2019 roku. Efekt jest niesamowity i chyba nie ma pasażera, który w takim „kibelku” nie chciałby podróżować. W środku umieszczono stylowe kanapy, drewniane stoły, przy oknach zamontowano firany. Na półce, obok gramofonu, znajduje się nawet oryginalna książka pojazdu z numerem 1006.

Pojazd można podziwiać w hali B, tuż przy wyjściu. Wyposażono go w „drogowe” koła, dzięki czemu jest mobilny i pewnie zobaczymy go jeszcze na innych imprezach.

- Ten EN57 powstał specjalnie na targi Trako, jest efektem naszej pracy. Wzbudza olbrzymie zainteresowanie i wiemy już, że był to strzał w dziesiątkę. Znakomicie zachęca do zapoznania się z naszą ofertą – powiedział Jacek Jakubiec, dyrektor handlowy MS Masters Service, dystrybutora detergentów do usuwania graffiti z taboru i wykonawcy czyszczenia taboru. Przy usuwaniu graffiti spółka współpracuje z większością operatorów w Polsce.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Trako
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony