Partnerzy serwisu:

„EkoTransport w Polsce Wschodniej – Olsztyn 2016" już wkrótce

TOR Konferencje 18.08.2016 143

„EkoTransport w Polsce Wschodniej – Olsztyn 2016" już wkrótce
fot. Martyn Janduła
Coraz mniej czasu pozostało do konferencji „EkoTransport w Polsce Wschodniej – Olsztyn 2016", która odbędzie się w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego w dniach 8-9 września. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji udziału w tym wydarzeniu, którego organizatorami jest Prezydent Olsztyna, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny oraz TOR Konferencje. W trakcie wydarzenia będzie można poznać system transportowy Olsztyna, przejechać się autobusem elektrycznym, a przede wszystkim wziąć udział w interesującej konferencji, która podejmie tematykę nowoczesnego transportu publicznego w Polsce Wschodniej.
Swój udział w charakterze prelegentów i dyskutantów w konferencji potwierdzili już m.in.: Piotr Grzymowicz – Prezydent Olsztyna, Małgorzata Wierzbicka – Dyrektor Departamentu Programów Ponadregionalnych w Ministerstwie Rozwoju, dr Tomasz Wierzejski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Ingolf Berger z ETC Transport Consultants GmbH, Grzegorz Malec – Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie, Bogusław Prokop – Dyrektor Zarządu Białostockiej Komunikacji Miejskiej, Marcin Gromadzki – Public Transport Consulting, Jerzy Roman – Dyrektor Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, dr Marcin Wołek z Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. inż. Wojciech Gis i dr inż. Jerzy Waśkiewicz z Instytutu Transportu Samochodowego, Gustaw Marek Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Anna Kowalska – Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, Marian Jurak – Prezes Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK oraz Ryszard Węcławik – Prezes Zarządu TOR Certyfikacje.

Konferencja EkoTransport w Polsce Wschodniej – Olsztyn 2016, organizowana przez Prezydenta Olsztyna, TOR Konferencje oraz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, podejmie szeroki zakres zagadnień związanych z potrzebami przewozowymi w makroregionie Polski Wschodniej. Konferencja podejmie tematykę zarówno transportu szynowego, jak i drogowego, uwzględniając uwarunkowania szans związanych z pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, premiowania przez UE projektów przyczyniających się do budowania gospodarki niskoemisyjnej, czy wykorzystanie technologii napędu elektrycznego, gazowego, hybrydowego w autobusach. Wydarzenie to dedykowane jest przede wszystkim samorządom makroregionu Polski Wschodniej, jako tym, w których szczególnie istotne jest zahamowanie odpływu pasażerów od transportu publicznego i które szczególnie intensywnie powinny korzystać z szans na wymianę użytkowanego taboru. Zakres tematyczny konferencji obejmie również znaczenie transportu publicznego dla rozwoju ośrodków miejskich oraz jego rolę w rozwoju Polski Wschodniej, w kontekście kolejnej perspektywy budżetowej Unii Europejskiej.

Zobacz program wydarzenia.
Udział w konferencji jest darmowy – zapraszamy do
 rejestracji.

 


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony