Partnerzy serwisu:

Dziś Święto Kolejarza

Jakub Madrjas 25.11.2017 425

Z okazji Święta Kolejarza PKP SA opublikowała film z kampanii „Pasja Kolejnych Pokoleń” pokazujący ludzi, którzy tworzą kolej w naszym kraju. Życzenia wszystkim kolejarzom złożył również prezes PKP SA Krzysztof Mamiński i prezes Przewozów Regionalnych Krzysztof Zgorzelski. 
Drodzy Kolejarze! Przyjaciele!

Z okazji naszego najważniejszego święta chciałbym złożyć Wam najlepsze życzenia i podziękować za trud codziennej służby, rzetelną pracę i zaangażowanie. Wszystkim Kolejarzom z Grupy PKP oraz pracownikom innych firm i organizacji z branży kolejowej życzę wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, optymizmu i wytrwałości.

Święto Kolejarza to wyjątkowy dzień. Czas przepełniony uroczystą atmosferą, w którym wszyscy Kolejarze czują, że są jedną wielką rodziną. Szczególnie chciałbym pogratulować tym, którzy za swoją dotychczasową pracę otrzymują odznaczenia państwowe i resortowe. Dziękuje również wszystkim Emerytom i Rencistom i innym byłym pracownikom za wkład w rozwój polskiego kolejnictwa.

Nasze Święto to także doskonała okazja do podsumowań i przemyśleń na temat przyszłości polskiej kolei. Przed nami szereg wyzwań i ciężkiej pracy nad podnoszeniem konkurencyjności tej gałęzi transportu. Już teraz jednak możemy być dumni z pierwszych efektów tej pracy. Kolej staje się coraz nowocześniejsza, pasażerowie podróżują coraz szybciej i wygodniej, a przebiegające przez Polskę szlaki kolejowe odgrywają istotną rolę na mapie Europy. To właśnie dzięki Waszej pracy kolej odzyskuje ważną pozycję w systemie gospodarczym kraju. Jeszcze raz bardzo Wam a to dziękuję.


Krzysztof Mamiński
Prezes Zarządu PKP S.A.
Drodzy Kolejarze,

Święto Kolejarza to dzień, w którym wszyscy pełniący służbę na kolei, w tym w szczególności pracownicy Spółki Przewozy Regionalne, czują wyjątkową dumę z wykonywanego przez siebie zawodu. Wasz codzienny trud i profesjonalizm jest wyjątkowy, ponieważ dzięki niemu miliony pasażerów mogą każdego dnia bezpiecznie i na czas dojechać do pracy, domu czy szkoły. Wszystkim Kolejarzom dziękuję za dbanie o dobro pasażera, które jest naszym wspólnym celem i misją, często przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Składam Wam oraz Waszym Rodzinom serdeczne życzenia pomyślności w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Ciepłe słowa kieruję do wszystkich pracowników Przewozów Regionalnych. To dzięki Wam nasza Spółka sukcesywnie i skutecznie realizuje proces restrukturyzacji dający pozytywne efekty w postaci m.in. rosnącej liczby pasażerów i modernizacji taboru.

W imieniu Zarządu Spółki Przewozy Regionalne
Krzysztof Zgorzelski
Prezes Zarządu


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony