Partnerzy serwisu:

Dziś Dzień Dziecka. Można pojeździć za darmo pociągami

Jakub Madrjas 01.06.2022 908

Dziś Dzień Dziecka. Można pojeździć za darmo pociągami
fot. KM
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Koleje Mazowieckie. PKP Intercity, SKM Trójmiasto i ŁKA oferują bezpłatne przejazdy pociągami dzieciom i młodzieży.
Jak co roku, spółka Koleje Mazowieckie przygotowała specjalna ofertę dla najmłodszych oraz ich rodziców  i opiekunów. W ramach Dnia Dziecka z KM, 1 czerwca każdy pasażer, który nie ukończył jeszcze 16 lat, jest uprawiony do bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich. Musi jednak posiadać przy sobie dokument potwierdzający swój wiek. Dokumentem uprawniającym do bezpłatnych przejazdów może być legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport lub książeczka zdrowia – podkreśla przewoźnik.

Oferta specjalna łączy się z ofertą Przejazdy rodzinne. W związku z tym rodzice bądź opiekunowie podróżujący z dzieckiem poniżej 16. roku życia mają możliwość skorzystania z ulgi 35% na podstawie biletu jednorazowego. 

Jak co roku, bezpłatne przejazdy dla najmłodszych uruchamia także PKP Intercity – pisaliśmy o tym tutaj - oraz Łódzka Kolej Aglomeracyjna i SKM Trójmiasto. Ten ostatni przewoźnik zaznacza, że choć młodzież powinna posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzającym wiek, to od dzieci nie będzie wymagał żadnego dokumentu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony