Partnerzy serwisu:

Dzień otwarty w Urzędzie Transportu Kolejowego 27 lutego

inf. pras. 05.02.2019 2,1k

Dzień otwarty w Urzędzie Transportu Kolejowego 27 lutego
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
27 lutego 2019 r. zapraszamy na dzień otwarty w Urzędzie Transportu Kolejowego. Przez 5 godzin do Państwa dyspozycji będą Prezes UTK, wiceprezesi oraz dyrektorzy komórek merytorycznych. Dzień otwarty to okazja, by porozmawiać z ekspertami UTK, wyjaśnić wątpliwości czy poszukać rozwiązania problemu.
Tego dnia eksperci urzędu dostępni będą dla gości w siedzibie UTK w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 w godzinach 10:00–15:00. Umawianie się na spotkania na konkretny termin możliwe jest za pośrednictwem formularza elektronicznego. Wcześniejsze zgłoszenie tematu pozwoli ekspertom UTK przygotować odpowiednie materiały do rozmowy.

– UTK jest urzędem otwartym i często spotykamy się z przedstawicielami rynku. Jednak nasz dzień otwarty to wyjątkowa okazja, by spotkać się jednego dnia nawet z kilkoma pracownikami UTK zajmującymi się różnymi zagadnieniami. Potrzebę takich spotkań pokazała zeszłoroczna edycja. Także w tym roku chcemy dzielić się swoją wiedzą, wyjaśniać wątpliwości i pomagać rozwiązywać problemy – do udziału w dniu otwartym zachęca Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

Do dyspozycji gości poza Ignacym Górą, Prezesem UTK, Kamilem Wilde oraz Radosławem Pacewiczem – wiceprezesami, będą eksperci z różnych departamentów urzędu.

– Od ponad 4 lat regularnie odbywają się spotkania pod hasłem „Piątki z UTK”. Często poruszane są zagadnienia dotyczące m.in. interpretacji przepisów prawa, nieprawidłowości wykazanych podczas kontroli czy zasad nadzoru nad pracą komisji kolejowych. Istotnymi kwestiami omawianymi na spotkaniach są zagadnienia dotyczące np. Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) w przedsiębiorstwach kolejowych czy roli pełnomocnika ds. przewozu towarów niebezpiecznych. Wśród omawianych zagadnień znalazły się też kwestie zasad wprowadzania wyrobów kolejowych na rynek, utrzymania pojazdów czy licencji maszynisty – informuje ponadto urząd.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony