Partnerzy serwisu:

Dzień Dziecka na kolei: Bezpłatne przejazdy i niespodzianka z UTK

inf. pras oprac. JM 01.06.2021 721

Dzień Dziecka na kolei: Bezpłatne przejazdy i niespodzianka z UTK
fot. PKP Intercity
Z okazji Dnia Dziecka nosorożec Rogatek, bohater „Kampanii Kolejowe ABC”, przygotował dla najmłodszych nie lada niespodziankę – zaprasza ich do wspólnego zdjęcia. Dzieci mogą też dziś jeździć bezpłatnie pociągami wielu przewoźników.
We wtorek, 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka obowiązuje wyjątkowa oferta dla młodych podróżnych, przygotowana przez przewoźników kolejowych. Tego dnia dzieci i młodzież od 4 do 16 roku życia skorzystają z nieodpłatnych przejazdów pociągami spółek: Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, PKP Intercity oraz PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście - przypomina UTK.

Urząd przygotował też własne atrakcje. Z okazji Dnia Dziecka nosorożec Rogatek, bohater „Kampanii Kolejowe ABC”, przygotował dla najmłodszych nie lada niespodziankę – zaprasza ich do wspólnego zdjęcia! Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.kolejoweabc.pl/fotobudka. – Na razie zapraszamy na wirtualne spotkania z Rogatkiem, aby wspólnie z nim uczyć się zasad bezpieczeństwa. Jestem przekonany, że już niedługo dzieci będą miały okazję zobaczyć naszego sympatycznego nosorożca na żywo w trakcie wakacji – informuje Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.


To nie koniec niespodzianek. Na dzieci czeka także nowa seria fabularnych filmów z udziałem Rogatka i Stasia. Wszystkie filmy dostępne są na kanale YouTube „Kampanii Kolejowe ABC”.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony